Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

My holky jsme při milování někdy tak trochu ošizené o bouřlivé finále. Máš toho dost? Zkus zaručené polohy, které ti požadovanou rozkoš neupřou.

Nejlepší polohy pro ještě bouřlivější orgasmus

aktualizováno 04.10.2011, 02:58 | 04.10.2011, 02:46 | Krasna.cz/trm

My holky jsme při milování někdy tak trochu ošizené o bouřlivé finále. Máš toho dost? Zkus zaručené polohy, které ti požadovanou rozkoš neupřou.

Hledáš se svým přítelem ideální polohu, která by ti zajistila bouřlivé vyvrcholení? Pokud se s ním cítíš dobře, milování tě baví, nebolí a nenutíš se do něj, možná ti s chybějícím orgasmem pomůže maličkost – změnit polohu.

 

Začněte dostatečně stimulující předehrou, uvolni se, nebojte se klidně použít lubrikant. Nemysli na orgasmus a neupínej se k němu, vnímej prožitky tvého těla a uvidíš, že přijde sám.

 

Podložený misionář


První poloha je úplně jednoduchá. Vychází z klasické misionářské polohy, kdy dívka leží na zádech a chlapec na ní. Změna je v tom, že si zadeček podložíš pevnějším polštářem, čímž se tvůj zadeček vyvýší a jak do tebe bude tvůj přítel pronikat, jeho penis bude víc narážet na vaginální stěnu a milování bude mnohem intenzivnější. Nesmí ale bolet, je důležitý správný úhel i dostatečné zvlhčení.

 


Vsedě na židli


Řada žen dosahuje orgasmu v poloze na koníčka, kdy chlapec leží na zádech a ona na něm obkročmo sedí. Zkus ještě jistější variantu. Tvůj přítel se posadí na židli nebo na kraj postele, ty se posaď na něj a nohy mu obtoč kolem boků. Průnik v této poloze je hodně hluboký, partner ti navíc stimuluje klitoris a bod G současně. Přitom se nemusíte pohybovat nijak divoce, stačí pomalé a jemné pohyby pánví. Máte tak dost prostoru pro hlazení, objímání a líbání.


Turecký sed


Podobně vypadá i další poloha. Tvůj přítel se posadí na zem nebo na postel do tureckého sedu. Ty si mu sedneš na klín a své nohy propleteš mezi jeho. Díky tomu jsi široce otevřená a při každém pohybu se tvůj klitoris tře o partnerovu stydkou kost.


PŘEČTI SI TAKÉ:

TEST: Proč nemáš orgasmus?
Jak kluk ZARUČENĚ POZNÁ, že orgasmus jen předstíráš?
Masturbuješ? Triky pro ještě výbušnější orgasmus


Nohy nahoru


Lehni si na záda, tvůj přítel si klekne mezi tvé nohy. Zvedni si nohy a opři je o jeho hruď či ramena. Když do tebe pronikne, můžeš měnit výšku, ve které se opíráš, a tím si zajistíš lepší stimulaci klitorisu i bodu G.

 

Pokrčené nohy


Opět se polož na záda a nohy si přikrč tak, abys měla kolena přitisknutá na břiše. Tvůj partner díky tomu může krásně stimulovat jak klitoris, tak bod G. Pokud necítíš potřebné vzrušení, podlož si zadeček polštářem, tím dosáhneš ještě lepšího úhlu.6 hlasů
Vaše hodnocení