Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Rychlý sex rozhodně neznamená, že je špatný. Jsou situace, kdy je lepší zvolit rychlovku, kolikrát i bez předehry. Poradíme ti, jak nejlépe na to.

Nejlepší polohy pro rychlý sex

aktualizováno 24.08.2012, 14:01 | 23.04.2012, 10:15 | tej

Rychlý sex rozhodně neznamená, že je špatný. Jsou situace, kdy je lepší zvolit rychlovku, kolikrát i bez předehry. Poradíme ti, jak nejlépe na to.

Jdete s miláčkem na procházku, ale v přírodě dostaneš nepřekonatelnou chuť na sex? Pospícháte do školy, ale chtěli byste si ještě poslední minuty užít? Jaké polohy jsou pro rychlovky nejvhodnější a které vás nezdrží? Poradíme ti!

 

Poloha zezadu

 

Poloha zezadu je jednou z nejoblíbenějších poloh při rychlovkách. Stačí se pouze o něco opřít a miláček nenápadně začne se sexem. Chtěla bys takový sex ještě víc urychlit? Neztrácejte čas rychlým svlékáním a raději se podle toho obleč. Vezmi si místo kalhot sukni, a pokud je venku teplo, nechej punčocháče doma. Nic vám nyní v cestě stát nebude.

 

 

Poloha ve stoje

 

Nemáte kolem sebe žádnou možnost k sezení či ležení? Zvolte parádní polohu ve stoje. Můžeš se opřít o zeď nebo třeba strom. Partner může chytit tvou nohu v oblasti stehna a oddávat se s tebou úžasnému milování. Tato poloha jde provést snad na všech možných místech.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejlepší polohy pro ještě bouřlivější orgasmus
NEJLEPŠÍ POLOHA pro první sex
Sexuální pozice, které ti zaručí orgasmus

 

Poloha „na židli“

 

Je nám jasné, že třeba v přírodě žádnou židli nenajdeš, ale místo toho může stejně pomoct třeba větší kámen nebo pařez stromu. Stačí najít nejvhodnější místečko a dát si pozor, aby nebylo třeba ostré. Podlož si ho raději třeba bundou, takové třísky zabodnuté na zadečku nejsou zrovna příjemné. Doma je to mnohem snazší. Můžeš si sednout na židli, pračku, kuchyňskou linku, stůl nebo klidně do křesla. Možností je všude spousta, stačí se trochu rozhlédnout. Hledej ovšem stabilní místa, určitě nechceš, aby se pod vámi něco propadlo.

 

 

Poloha v leže

 

Jakékoliv polohy v leže nejsou rychlejší než ty předchozí, ale když si trochu pomůžete, můžete je urychlit. Lehněte si třeba do trávy, otoč se k němu zády na bok a vyšpul zadeček. Můžeš tak po očku sledovat okolí, zda se neblíží nežádoucí oči a přitom se plně oddávat slastné rozkoši.

 

Improvizace

 

Každé místo nabízí jiné možnosti a opravdu hodně záleží na tom, kde se chcete milovat. Pořádně se rozhlédni po okolí a najdi místečko, které je pro rychlovky jako tvořené. Ať už je to sprchový kout, kuchyně nebo třeba les, ale také převlékací kabinka. Všude jdou rychlovky provést, chce to jen trochu improvizace a nápadu.


 14 hlasů
Vaše hodnocení