Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Přemýšlíš, čím potěšit svého milého? Připrav mu překvapení ve svých kalhotkách. Budeš potřebovat jen žiletku, trochu fantazie a šikovné ruce.

Nuda v kalhotkách? Zkus genitální grafiku

aktualizováno 05.07.2011, 12:15 | 05.07.2011, 01:49 | Krasna.cz/trm

Přemýšlíš, čím potěšit svého milého? Připrav mu překvapení ve svých kalhotkách. Budeš potřebovat jen žiletku, trochu fantazie a šikovné ruce.

Proužek nebo trojúhelníček? To už je nuda. Co z tvého porostu vytvořit zajímavější ornament? Různé nápadité obrazce jsou tohle léto módní záležitostí.

 

Pro koho se tohle intimní umění hodí? Pokud nejsi zastánkyně přirozenosti a netknutého ochlupení, ani naprosto dokonale vyholeného klína bez jediného chloupku, jsi ideální adeptka. Aby mohla genitální grafiku vyzkoušet i na sobě, je potřeba nechat chloupky nejprve trochu dorůst – aby bylo z čeho tvořit.

 

Můžeš zkusit různé nalepovací šablony, svěřit se do péče salonů, které tuto službu poskytují, nebo prostě ponechat prostor fantazii. Pokud si na složitější ornamenty netroufáš, klidně předej žiletku svému příteli. Na tak příjemném „plátně“ jistě ještě netvořil.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Vyholená! Vzrušuje to chlapy vůbec?

Jak se nejlépe zbavit chloupků v intimních partiích
Vážně ti po holení budou růst chloupky silnější?
Sexy prádlo pro vaše hrátky


Co zvládneš hravě sama? Zkus ho potěšit ochlupením vyholeným do tvaru písmene, kterým začíná jeho jméno. Nebo zkus jednoduchou spirálku, ta jde vcelku snadno. Bude to chtít trochu cviku, ale po pár nevydařených kouscích bude tvůj výtvor naprosto dokonalý. A klidně můžeš po několika dnech až týdnech (a poté, co ti chloupky dorostou) inovovat a přichystat očím přítele podívanou na nový model.


Při genitální grafice můžeš použít žiletku, ideální jsou různě velká a tvarovaná holítka (u nás nejsou moc často k dostání), dobře se pracuje i s depilačními krémy, pokud s nimi máš dobré zkušenosti a nemáš po nich zarudlou pokožku, nebo pokud ti po nich nezůstávají některé chloupky neoholené.


S klínem do salonu?


Jestli chceš něco extra, zapátrej ve svém okolí po salonu, které mají genitální grafiku ve svém portfoliu. V Čechách to není tak běžná praktika, ale některá kadeřnictví nebo salony, nabízející brazilskou depilaci, ji v nabídce mají. Profesionálky tu dokážou na tvém klíně připravit nejen složitější ornamenty, ale vyhrají si i s barvami, odbarvovačem a třpytivými kamínky. Pohled na takový umělecký skvost působí na muže jako stoprocentní afrodiziakum.


Anketa
Co ty a holení intimních partií?
 25 hlasů
Vaše hodnocení