Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Tento článek hovoří otevřeně o sexu a sexuálních praktikách. Pokud jsi mladší patnácti let, nebo hodně konzervativní, doporučíme ti, přečíst si na našem webu jiný článek, a tento ponechat na později, až budeš starší a zkušenější.

Orální sex: Najdi si tempo, které ti ho zpříjemní

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 02.10.2015, 00:21 | 02.10.2015, 00:21 | Krasna.cz/trm

Tento článek hovoří otevřeně o sexu a sexuálních praktikách. Pokud jsi mladší patnácti let, nebo hodně konzervativní, doporučíme ti, přečíst si na našem webu jiný článek, a tento ponechat na později, až budeš starší a zkušenější.

Orální sex je příjemnou sexuální praktikou pro ty, kdo spolu ještě nemají skutečný pohlavní styk, ale i zpestřením vedle běžného milování. Když se rozhodneš poskytnout orální potěšení svému klukovi, nemusíš u toho ale rozhodně trpět.

 

Z čeho mají zejména mladé dívky strach, pokud dojde na téma orálního sexu? Nejčastěji se obávají určité nehygieničnosti. Tato obava se dá vyřešit jednoduše tím, že svého drahého pošleš do sprchy. Některé slečny si také nechají orální sex líbit jen s kondomem. K tomu jsou ideální různé ochucené kondomy, aroma jahod či banánu je určitě příjemnější, než chemický zápach gumy a lubrikantu.

 

Druhým strašákem je finále celé akce a strach z toho, co udělat ve chvíli, kdy tvůj kluk vystříkne. Pokud se na to necítíš, domluvte se předem, aby tě včas upozornil. Nikde není napsáno, že si to musíš nechat udělat do pusy. Ano, pro kluka je jistě příjemné, když ho laskáš až do konce, ale pokud by to pro tebe mělo představovat něco nechutného a ponižujícího, žádný rozumný a milující partner to vyžadovat nebude.

 

Mnoho dívek má ale problém i s tempem a hloubkou zásunu, obzvlášť když si ho udává sám kluk a pro ně je téměř nezvladatelné. Co s tím? Jednoduše v tomhle šéfuj ty. Možná to nebude přesně podle jeho představ, ale pokud se bojíš, že se při tom pozvracíš, nebo máš vždy po orálním sexu odřené rty a rozbolavělou čelist, asi to moc často nebudeš chtít praktikovat. Takže když převezmeš iniciativu do svých rukou, bude to tak nakonec lepší pro vás oba.

 

 

Kdo určuje tempo?

 

On si užívá, ty "pracuješ". Orální laskání by ale i pro tebe mělo být snesitelné. Rozhodně by ses neměla dávit a nemělo by tě nic bolet. Pokud to tak je, změň to. Jestli je tvůj kluk zvyklý, že tě chytne pevně za hlavu či vlasy a tempo striktně určuje on, skoncuj s tím. Řekni mu (nikoli hystericky nebo plačtivě), že takhle je ti to nepříjemné a že bys ráda určovala tempo sama. Reguluj si zejména hloubku průniku. Jestli je ti z laskání ústy na zvracení, bereš ho do pusy moc hluboko. Klidně střídej sátí ústy a olizování, oboje mu bude příjemné a ty si trochu odpočineš.

 

Samozřejmě sleduj, co to s tvým klukem dělá. Pokud by začal ochabovat, jsou tvé služby nedostatečné. Komunikujte spolu – očima, ale i slovy. Ať ti řekne, kdy potřebuje silnější stisk nebo přidat na rychlosti.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUCI RADÍ: Jak na nezapomenutelný orální sex
Triky pro dokonalý orální sex
Překonej hrůzu z orálního sexu

 

Jak si vypomoct?

 

Rukou. Pokud by tvůj kluk chtěl zajet do tvé pusy hlouběji, ale tobě už by to bylo nepříjemné, obejmi ho prsty kolem kořene penisu. Tím vytvoříš jakýsi nástavec a zároveň si zajistíš, že ti ho nečekaně do úst nevrazí rychleji a hlouběji, než by ti bylo milé. Rukou ho ale současně stimuluješ, takže si určitě nebude stěžovat.


V orálním sexu nejde jen o práci s jeho penisem. Laskej i okolí, a klidně rukama. Tvé dotyky mu budou příjemné a tvá pusa si odpočine.


BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Co když se ti hnusí orál?
Orální hrátky pro pokročilé
Orální sex: Co když je moc velký?

Doma.cz: Orální sex: Kdo má určovat tempo a jak se neudávit!

 

Předejdi křečím

 

Někdy se kluk udělá rychle, někdy to ale může chvilku trvat. Abys z toho neměla pusu bolavou ještě tři dny po akci, nedělej nic přes míru. Když se budeš cítit unavená, budou tě pálit rty, začneš mít vyschlo v ústech, nebo tě bude bolet v čelisti a kloubech, přestaň. Klidně přejděte k sexu, nebo přítele dodělej rukou. Stejně tak se neboj změnit úhel či polohu těla, pokud tě bude brnět ruka nebo budeš mít ztuhlý krk. Ideální polohu si určitě najdete sami. Svého drahého můžeš třeba posadit do křesla a kleknout si před něj, tak se k jeho chloubě dostaneš celkem pohodlně.

 

Mnoho dívek si orální sex zbytečně halí do negativního hávu. Přitom často stačí jen malá změna a trochu víc komunikovat, by to bylo příjemné vám oběma.26 hlasů
Vaše hodnocení