Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Trapasy jsou vždy nemilé. A u těch, které se přihodí v intimní chvilku, to platí dvojnásob. Co vše se může stát a jak z toho vybruslit? Inspiruj se.

Oups! Největší postelové trapasy – a jak z nich vybruslit

aktualizováno 01.04.2012, 00:00 | 01.04.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Trapasy jsou vždy nemilé. A u těch, které se přihodí v intimní chvilku, to platí dvojnásob. Co vše se může stát a jak z toho vybruslit? Inspiruj se.

Nějaký sexuální trapas se dříve nebo později přihodí každému. Důležité je si z toho nic nedělat, zachovat klid a zasmát se tomu. Hlavně nehysterči, tím u svého kluka plusové body nezískáš.

 

Co vše se může přihodit, ti prozradí naše čtenářky i čtenáři, kteří už nějaký nemilý trapas v posteli zažili.

 

Špindíra

 

Lenka, 19 let: "Vždy jsem radši, když se můžu před akcí osprchnout. Jednou jsme s přítelem dorazili z víkendové procházky a u něj doma nikdo nebyl. Rozhodli jsme se toho využít a rychle ze sebe začali strhávat oblečení. Nechtěli jsme ztrácet čas, tak jsem sprchu vynechala, ale aspoň jsem se na záchodě rychle otřela toaleťákem. Přítel řekl, že by rád šedesátdevítku, tak jsem se mu nastavila, vzala jeho penis do ruky a čekala, že mne taky začne laskat. Ale nezačal. Podívala jsem se na něj a on se tvářil trochu zaskočeně a řekl, ať si možná nejdřív dám sprchu. Utekla jsem do koupelny a tam jsem zjistila, že mám mezi pysky přilepený kousek toaleťáku, navíc jak byl mokrý, tak vypadal... trochu použitě. Od té doby se před orálními hrátkami radši vždy důkladně vymydlím, a když nemůžu, odmítnu to."

 

PRVNÍ POMOC! Pokud se bojíš nedostatečné hygieny – ať už své, nebo svého drahého, sprcha to snadno vyřeší. Když už začnete a zjistíš, že ti tvůj kluk nechutná, nebo vidíš, že se ošklíbá on, navrhni, že se můžete spolu přesunout do koupelny, a v hrátkách pokračovat tam.

 

Takové divné zvuky

 

Maruška, 15 let: "S přítelem se spolu milujeme teprve krátce, ale trapné je mi to skoro vždycky. Nevím proč, ale divně to ve mně čvachtá a mlaská, a když skončíme a můj kluk ze mně vyklouzne, tak to jakoby poprdává, ale ne zadkem. Je mi z toho hrozně trapně a snažím se to maskovat kašláním."

 

 

PRVNÍ POMOC! Zvuky jsou při sexu normální. Jsi vlhká, milování je svižné, je normální, že to občas začvachtá. Ruší-li tě to, pusťte si k milování hudbu. "Poprdávání" je způsobené unikáním vzduchu, který do tebe tvůj kluk zasunováním penisu nahnal. Chceš tomu předejít? Dej nohy těsněji k sobě a stáhni poševní svalstvo (jako bys chtěla zadržet čůrání) – tím se do tebe tolik vzduchu nedostane.

 

Nepostavil se

 

Teodor, 17 let: "Vždycky jsem si myslel, že problémy s tím, že se jim nepostaví, mají jen staří chlapi. Jenže se to stalo i mně! Bylo to pěkně trapný. Skoro měsíc jsem dobýval jednu holku, než si se mnou konečně začala. Tvářila se, že není laciná kořist, ale když jsme se dostali do postele, chovala se jako pornoherečka. Vulgární kecy, laciné pózy, mluvila o praktikách, které mě spíš děsily. Povalil jsem ji na postel a v duchu si říkal, že tohle bude asi poprvé a naposled, že s ní nic nechci mít. Jenže ona se furt tvářila jako hvězda eroťáku, až jsem musel začít myslet na to, kolik chlapů už v ní bylo přede mnou. Nervozitou se mi vůbec nepostavil. Pěkně z toho šílela, ale já vlastně můžu být rád, protože kdo ví, co bych od ní mohl chytit."

 

PRVNÍ POMOC! Než s někým svolíš k sexu, měla bys ho dobře poznat. Tak si ušetříš nejedno nemilé překvápko. A k druhému tématu příběhu? Problém s erekcí mohou mít kupodivu i hodně mladí kluci. Je zpravidla způsobený nervozitou. Když se "mu" nechce, netlačte na sex. Zkuste si chvíli povídat, mazlit se, namasíruj svému klukovi záda. Když se uvolní, určitě to půjde.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak vybruslit z trapasu na rande
Stal se ti trapas? No a?
Vaše nejhorší sexuální trapasy!

 

Pomluvila mi ho

 

René, 21 let: "Vždycky jsem si myslel, že jsem v posteli docela dobrý. Měl jsem už dvě holky a říkaly, že se jim to líbí, i když jedna neměla nikdy orgasmus. Říkala ale, že ho nemá nikdy, že to je u mladých holek prý normální. Pak jsem ale poznal Ilonu. Když jsme spolu skončili po pár sklenkách vína v posteli, začala mě hladit a u toho svlékat. Když mi stáhla trenky, vzala ho do ruky a začala se smát. Prý je malý a zahnutý doleva, zkoumala ho jak nějaké exotické zvířátko. Vynadal jsem ji do krav a vyhodil z bytu. Takhle mě nikdo zostuzovat nebude."

 

PRVNÍ POMOC! Alkohol může za mnoho trapasů, i těch postelových. Když piješ, ztrácíš zábrany – jak v tom, co děláš, tak v tom, co říkáš. Nevysmívej se svému drahému kvůli tomu, jak vypadá. Každý jsme jiný. My holky jsme tam dole také různě tvarované, mnoho dívek se trápí třeba kvůli delším stydkým pyskům. Kluci jsou dost choulostiví na svou velikost a na jakoukoli odchylku proti normálu. Rozhodně taky nikdy nesrovnávej a neříkej, že tvůj ex ho mněl delší nebo tlustější, to je jasná cesta k rozchodu.

 

Zažila jsi i ty na rande nebo při sexu něco trapného? Poděl se v komentářích.5 hlasů
Vaše hodnocení