Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Společnost vyrábějící spodní prádlo vynalezla podprsenku, kterou nerozepne žádný muž, pokud o něj žena doopravdy nestojí.

Podprsenka pozná pravou lásku: Jinak se nedá rozepnout!

Vložit video na:

aktualizováno 10.02.2014, 00:00 | 10.02.2014, 00:00 | TN.cz / hel

Společnost vyrábějící spodní prádlo vynalezla podprsenku, kterou nerozepne žádný muž, pokud o něj žena doopravdy nestojí.

Tak to tu ještě nebylo. Japonská společnost Ravijour k svému desátému výročí uvedla na trh podprsenku, která funguje trochu jako pás cudnosti. Jmenuje se "True Love Tester", tedy něco jako "Test opravdové lásky", a funguje vlastně docela jednoduše.
 

Senzor v ní čte tlukot srdce ženy a přes bluetooth posílá signály aplikaci na smartphonu. Ta vypočítá, co který daný tlukot znamená, a pokud vyčte "jste zamilovaná", podprsenka se rozepne.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejvtipnější reklamy na podprsenky: Tohle bys nečekala VIDEO
Stahovací kalhotky. Že by novodobý pás cudnosti?
Víme, co tě spolehlivě ochrání před znásilněním!

 

A naopak, když by se ženě pod tričko dobýval muž, o kterého ona nestojí, nemá šanci. Podprsenka zůstane nedobytně zamčená. Zdá se, že by to mohlo být praktické například na nějaký divoký večírek.2 hlasů
Vaše hodnocení