Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Šedesátdevítka je příjemná poloha pro ty, co spolu ještě nechtějí skutečný pohlavní styk, ale rádi si jí zpestří milování i zkušenější páry. Je lepší než horší orální sex, nebo nad ním má navrch?

Poloha 69 – orální slast pro oba partnery

aktualizováno 24.08.2011, 00:15 | 24.08.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

"Šedesátdevítka" je příjemná poloha pro ty, co spolu ještě nechtějí skutečný pohlavní styk, ale rádi si jí zpestří milování i zkušenější páry. Je lepší než horší orální sex, nebo nad ním má navrch?

Jestli s tvým přítelem se sexem teprve začínáte, možná je pro vás poloha 69 tím nejdivočejším, co si dopřáváte.

 

Co vlastně 69 znamená? Jde o sexuální praktiku, kdy se partneři uspokojují navzájem ústy, a to současně. Jeden z partnerů může ležet na zádech a druhý na něm (nebo být nad ním v jakémsi kliku, aby ho svou vahou nezadusil), nebo si můžete pohodlněji lehnout vedle sebe na bok, hlavou u rozkroku partnera. Dokonce existuje varianta, kdy kluk stojí a drží svou dívku hlavou dolů v náručí, ale ta je opravdu fyzicky náročná. A tím, jak leží vaše těla proti sobě, připomínají číslici 69, odtud ten název.


Od klasického orálu se poloha 69 liší tím, že si partneři dělají dobře ve stejný okamžik. Pro někoho je právě tohle přednost "šedesátdevítky", někdo si zas myslí, že tím, že zároveň slast přijímáš i dáváš, tak si to tolik neužiješ.

 

Anketa
Co si myslíš ty o poloze 69?
 

 

Poloha 69 je jistě zajímavým zpestřením vašich postelových hrátek. Oba jste velmi vzrušení a chcete toho druhého maximálně potěšit. Ale právě tím, že se "musíš" soustředit i na toho druhého, můžeš mít problém se uvolnit a vychutnat si jeho laskání ve tvém klíně.


Při poloze 69 tě také tvůj přítel může laskat v trochu jiném úhlu, než jsi zvyklá z klasického orálního sexu, což je pro někoho nové a o to vzrušivější, na druhou stranu můžeš mít problém s tím, že to není tak, jak jsi zvyklá z klasického orálního sexu, může tě to rozptylovat a nevychutnáš si to tolik. Co člověk, to jiná zkušenost.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mýtus nebo pravda? Orální sex prospívá tvé pleti
Polykat či nepolykat?
Orální sex: Co když je moc velký?


Je ale vlastně jedno, kterou verzi máš radši, zda "šedesátdevítku" nebo klasický orální sex. Pokud si rádi milování zpestříte a oživíte, není od věci zařadit oboje. Je to něco jiného a o to příjemnějšího.


Jak při "šedesátdevítce" na orgasmus? Můžete si ho užít současně, což spousta párů miluje, protože je to v posteli sblíží, nebo postupně. Někdo argumentuje, že když na tebe jde orgasmus a zároveň musíš pokračovat v laskání partnera, nevychutnáš si to tolik, proto volí orgasmus postupný. Uvidíš, co zachutná zrovna vám.5 hlasů
Vaše hodnocení