Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Chtěla bys svému miláčkovi udělat radost v podobě skvělého sexu? Poradíme ti, jaké polohy jsou pro sebevědomé holky nejlepší.

Polohy pro sebevědomé holky

aktualizováno 17.04.2012, 10:28 | 17.04.2012, 10:24 | tej

Chtěla bys svému miláčkovi udělat radost v podobě skvělého sexu? Poradíme ti, jaké polohy jsou pro sebevědomé holky nejlepší.

Každá holka nezáří zrovna sebevědomím a je to poznat i v posteli. Málokdy převezmou režii sexu do svých rukou a spíše nechávají vládnout kluka. Pro ty sebevědomější máme pár tipů, kterými polohami svého miláčka naprosto skolí.

 

 

Poloha na koníčka

 

Tuto polohu zná snad každá z nás, ale ne každá má dost odvahy, aby se během ní pořádně odvázala. V poloze na koníčka určuješ tempo sexu pouze ty sama. Nechceš, aby se ti do toho přítel pletl? Dej mu ruce za hlavu a přidrž je rukama. Uvidíš, že se mu to bude náramně líbit. Tuto polohu můžeš i inovovat. Otoč se k němu zády, sedni si bokem, opři se o chodidla. Možností je opravdu spousta, záleží pouze na tom, co se líbí tobě. Většina kluků se v polohách, jejich režii máš plně v rukou, neudělá tak rychle, tudíž si můžeš užít delšího a kvalitnějšího sexu. Určitě to ovšem neznamená, že by se jim to líbilo méně.

 

Sex na židli

 

Posaď svého miláčka na židli nebo do křesla a postarej se o jeho potěšení. Sedni si čelem nebo zády k němu a urči si tempo celého milování. Klidně můžeš použít pouta nebo šátek na zavázání očí. Snaž se ovšem zamezit vašemu pádu. Opři židli o zeď a vol pouze takové, které vaše řádění konstrukčně vydrží.

 

 

Sex v sedu

 

Nebaví tě už sex na koníčka? Můžeš jím parádně navázat na polohu v sedu. Stačí, když si miláčka přitáhneš do sedu, obejmeš jeho tělo svýma nohama a opřeš se o zadeček. Pánví pohybuj buď směrem nahoru a dolu, nebo dělej kroužky. Uvidíš, že je to parádní. V této poloze se nepřiráží snadno, ale takovéto pohyby se vám budou oběma náramně líbit. Pokud máš ovšem přítele s menšími rozměry, dej si pozor, aby z tebe nevypadl. Během těchto poloh totiž může snadno dojít k úrazu penisu, zejména pokud se rozjedeš a pohyby budeš provádět rychle. Nejde o nic vážného, jen pro něj náraz na stydkou kost nebude zrovna příjemný.

 

Sex ze zadu

 

Možná si myslíš, že v poloze ze zadu nemůžeš zas tak prokázat své sebevědomí, ale není to úplně pravda. Tempo totiž můžeš ovládat i ty. Zkus ho třeba opřít o zeď, abys zamezila jeho pohybům a užívala si sex čistě jen podle sebe. Věř, že muži zbožňují, když jim ukážeš, jaká dračice se v tobě ukrývá.
 6 hlasů
Vaše hodnocení