Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý kluk je rád, když mu orální potěšení provedeš až do úplného konce. Jenže spoustě holek se příčí už jen ta představa. Opravdu na tom tolik záleží? A jak nechuť k polykání překonat?

Polykat či nepolykat?

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 23.05.2014, 09:48 | 23.05.2014, 00:00 | Krasna.cz/trm

Každý kluk je rád, když mu orální potěšení provedeš až do úplného konce. Jenže spoustě holek se příčí už jen ta představa. Opravdu na tom tolik záleží? A jak nechuť k polykání překonat?

Pro svého kluka bys udělala, co mu na očích vidíš. Jenže pokud doijde na orální sex, tvé odhodlání trochu pokulhává. Nejsi sama! Většina dívek, které se sexem teprve začínají, má právě s polykáním spermatu, a s orálním sexem obecně, docela problém. Pokud patříš mezi ně, rozhodně se tím nijak nestresuj. U většiny se to s věkem a zkušenostmi změní a tento blok zmizí.


Rozhodně se do toho nenuť násilím, ten správný čas přijde, až ty budeš sama chtít a až tvá vlastní touha stoprocentně ho uspokojit zvítězí nad představou nechutnosti, kterou si s polykáním semene spojuješ.

 


Proč se tolik bojíš?


Důvody tvých obav jsou dvojí. Tou první je obava ze zakuckání. Máš strach, že spermatu bude tolik, že nebudeš moct dýchat, nebo že ti vyvolá dávicí reflex a bude z toho nepříjemný trapas. Z těchto obav se „vyléčíš“ nejlépe tím, že se na vlastní oči přesvědčíš, kolik spermatu ve skutečnosti tvůj drahý vyloučí. Když budeš znát množství i intenzitu výstřiku, budeš vědět, na co se připravit.


Druhou, a zřejmě horší obavou, je chuť spermatu. Většina mladých a nezkušených dívek se obává, že semeno má příšernou pachuť, ze které se pravděpodobně okamžitě pozvrací. Tohle je naštěstí spíš jen mýtus, kterým se nezkušené dívky navzájem straší. Samozřejmě že chuť a vůně semene je strašně individuální a ovlivňuje ji řada faktorů, ale nic tak hrozného to není. A kdyby tě snad někdy pachuť spermatu překvapila, jednoduše ho vyplivneš.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

5 tipů, jak ho dovést k šílenství. Ústy
Triky pro dokonalý orální sex
Orální sex: Najdi si tempo, které ti ho zpříjemní


Nejenže každý kluk chutná jinak, chuť semene se mění i podle toho, co jedl, jestli kouří, nebo když je třeba nemocný. Z jídel se na chuti jeho spermatu negativně podepisuje červené maso, tučná a mastná jídla, česnek, chřest a káva. Jeho sperma je pak nahořklé a je výrazněji cítit. Naopak pozitivní vliv má údajně ananas, celer, skořice nebo vanilka.


Obecně ale platí, že zdravý životní styl tvého miláčka při polykání jeho spermatu rozhodně oceníš. Vliv má také pravidelnost vašeho sexuálního života. Pokud to tvůj drahý dlouho neměl, poznáš to na hustotě a výraznosti chuti jeho semene.

 

5 triků, jak to napoprvé zvládnout!

 

1. Zadrž dech. Tím neucítíš žádnou chuť. Zadrž ho ale až těsně před koncem, ať neomdlíš nedostatkem kyslíku. :-)

2. Udělej mu to ve sprše. Hned po akci si budeš moct pusu decentně vypláchnout proudem vody.

3. Těsně před tím si vyčisti zuby. Ucítíš chuť mentolu, která je tak výrazná, že přebije i chuť spermatu.

4. Zapoj do orálních hrátek nějakou dobrotu, jako třeba čokoládu.

5. Dýchej. V průběhu orálního oblažování svého drahého – obzvlášť, pokud jeho chlouba patří k rozměrnějším - se neboj vypomoct si občas rukou a v klidu se nadechnout. Pokud bys nedostatečně dýchala, udělá se ti nevolno už jen z tohoto důvodu.


Je to špinavé


Řada dívek se polykání, a vlastně orálního sexu jako takového zdráhá proto, že jim tato činnost připadá špinavá. Po pravdě, na spermatu nic závadného není. Je ale samozřejmě potřeba dodržovat pravidla hygieny a před orálním oblažováním si dopřát koupel nebo sprchu. A pro srovnání – při líbání taky dochází k přenosu neuvěřitelného množství bakterií, a taky se mu určitě nebráníš.

 


Netroufneš si?


Pokud se na to ještě necítíš, nedělej to. Svého partnera potěšíš, i když ho doděláš rukou, když jeho sperma skončí na tvém zadečku nebo na prsou, případně když si to necháš udělat do pusy, ale pak to decentně vyplivneš do předem připraveného kapesníčku.


Sílu jeho orgasmu to rozhodně nezmenší. To, zda si to necháš udělat do pusy a jestli sperma spolkneš, je spíš známkou toho, že svého drahého miluješ, důvěřuješ mu, a že váš vztah už někam postoupil.


Chce to prostě jen praxi, praxi, praxi. Časem se ti určitě zalíbí představa, že svého milého dráždíš až do posledního momentu a že si s jeho chloubou můžeš pohrávat i v okamžiku, kdy je nejcitlivější. V tu chvíli na nějaké své dávné obavy určitě zapomeneš.

 

Anketa
A co ty? Polykáš?
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hromadné znásilnění a oběť pedofila: Sexbomba Pamela Anderson se otevřela

Šílený nápad nebo praktická věc? Tohle je prezervativ s křidélky53 hlasů
Vaše hodnocení