Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Písečná pláž, palmy, moře, zapadající slunce, nádherný chlap… Chybí už jen sex na pláži. Ale pozor! Někde za něj hrozí tučná pokuta.

Pozor na milování na pláži!

aktualizováno 08.07.2011, 00:09 | 08.07.2011, 00:00 | tej

Písečná pláž, palmy, moře, zapadající slunce, nádherný chlap… Chybí už jen sex na pláži. Ale pozor! Někde za něj hrozí tučná pokuta.

V mnoha zemích je sex na pláži přísně stíhaný. Proto dřív, než se svou láskou začneš o něčem takovém uvažovat, zjisti, co ti kde hrozí.

 

Chorvatsko, které je nejoblíbenější destinací Čechů, pokutuje sex na pláži až 100 eur, mohou tě dokonce zavřít až na 30 dnů. Ve Španělsku ti mohou dát pokutu až 8 000 eur. V Turecku ti hrozí pokuta 200 eur a až půl roku ve vězení, v Portugalsku strávíš rok za mřížemi, v Rumunsku dokonce až dva roky. Po tučné pokutě 300 eur si v Itálii odsedíš tři roky a v Řecku dva.

 

Jednou z mála tolerantních zemí je Bulharsko, které přistižené vůbec netrestá. Jediné, co mohou hlídky učinit, je milence řádně pokárat. Takže pokud pokušení opravdu nemůžeš odolat, Bulharsko si zamiluješ.

 

Tresty v jednotlivých zemích ovšem nejsou jen za milování na pláži, ale za každé milování na veřejnosti, takže pokud stojíš o sex třeba v parku, musíš si dát stejný pozor. Hodláš-li vycestovat do USA, zjisti si, která země má jaké tresty, protože ne všude je to stejné. Třeba v Kalifornii ti hrozí „pouze“ půl roku za mřížemi, ale v Arizoně až tři roky.

 

Pokud jsi z těchto trestů v šoku, řeknu ti, že tohle není ještě nic proti Dubaji. Tam se se svým přítelem nemůžeš na veřejnosti ani políbit. Ba co víc, pokud není tvým manželem, nesmíte se ani držet za ruce.

 

 

 

Jestli i přesto stojíš o tento nezapomenutelný zážitek, poradím ti, jak si to užít co nejvíc.

 

               Desatero, jak si užít sex na pláži
Deka – Určitě nestojíš o písek, který se dostane do každé skuliny tvého těla (opravdu každé), bez deky nedej ani ránu. Pozor na zvířátka – Pokud v sexuálních hrátkách přejdete z pláže do moře, dejte si pozor na mořské (po)tvory. Takový polibek od medúzy či zašlápnutí mořského ježka není moc romantické. Samozřejmě si dejte pozor i na pláži.

Repelent – V podvečer se u moře, stejně jako u rybníku, slétává různá kousavá havěť. Pokud nechceš skončit celá poštípaná, použij repelent.
 
Čumilové – Najdi si se svou láskou místo, kde se případně ukryjete před pohledy zvědavců. Není asi ideální vybrat si flek, který přes den vystřídají stovky lidí.
Náhodný sex – Nemysli jen na to jak si užít, ale hlavně na svou bezpečnost. Dej si s výběrem na čas a hlavně nezapomeň ochranu. Nikdy nevíš co se může stát. Ručník – Nezapomeň na mokrý ručník, kterým se před i po milování, se svým přítelem od písku utřete. Místo něj můžeš použít i vlhčené ubrousky.
Příliv – Dej si také pozor, v jakou dobu na pláž vyrazíš. Pokud vás zrovna překvapí příliv či odliv, tak vám oběma hrozí i nebezpečí úrazu, v lepším případě nějakou tu cestu plavání zpátky. Krém - Pokud se rozhodneš pro milování na pláži přes den, nezapomeň se natřít krémem s ochranným faktorem, spálené tělo není zrovna příjemné a ani hezké. Jestliže nechodíš na nuda pláž, jsou odhalené intimní partie mnohem náchylnější ke spálení.
Kamínky – Dej si pozor na kamenné pláže. Některé mají oblázky, přes které stačí přetáhnout silnější deku, ale i tam můžeš narazit na ostrý kámen o který se snadno zraníš. Chuť – Bez té se do toho vůbec nepouštěj. Pokud ti chybí nálada, můžeš vyzkoušet různá afrodiziaka. Stačí třeba sklenka vína, abys zahodila veškeré zábrany. Pokud chceš mít z milování krásný prožitek, neměla bys během sexu myslet na nic jiného, ani na možné čumily.


 3 hlasů
Vaše hodnocení