Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Máš pocit, že všichni fajn kluci už jsou rozebraní a před tebou je stihla urvat nějaká jiná? Máš se spokojit s tím, co zbylo, nebo zkusit některého z těch dobrý, ale zadaných, jednoduše přebrat? Co když se zamiluješ, ale on už někoho má?

Přebírání kluků povoleno?

Nevěra po telefonu
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra po telefonu
aktualizováno 01.10.2017, 00:36 | 01.10.2017, 00:36 | Krasna.cz/trm

Máš pocit, že všichni fajn kluci už jsou rozebraní a před tebou je stihla urvat nějaká jiná? Máš se spokojit s tím, co zbylo, nebo zkusit některého z těch dobrý, ale zadaných, jednoduše přebrat? Co když se zamiluješ, ale on už někoho má?

Lhát si, podvádět, přebírat – nic z toho by se nemělo dělat, ale dělá. Proč ve vztazích úmyslně ubližujeme sobě i druhým? Protože z lásky a zamilovanosti někdy děláme věci, nad kterými nám jinak rozum zůstává stát.


Pravděpodobně většina z nás zastává názor, že přebírat se nemá, a holka, která to dělá, je pěkná potvora. Jenže co když se dostaneš do situace, kdy se strašlivě zabouchneš do nějakého kluka, který už ale holku má? Dokážeš odolat pokušení a nepokusit se ho sbalit jen proto, že už někoho má? Třeba je s tou svou nespokojený? Možná je to tvůj pravý a přece si tu šanci nenecháš ujít? Zamilovaný člověk jistě najde řadu argumentů, proč do toho jít. Co bys udělala ty?

 

Anketa
Dělala bys do zadaného kluka?
 

  

Určitě do toho nikdo nejde s úmyslem překazit a zničit existující vztah, který ten dotyčný má. Nejde o to, abychom někomu ublížili, ale abychom prospěli sami sobě. Ano, jsou v tom čistě sobecké zájmy.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chce mě, ale má jinou!
Je nevěra na internetu skutečnou nevěrou?
Signály nevery

 

Jenže než se do toho pustíš, zkus přemýšlet a zodpovědět si pár základních otázek.

 


• Znám tu dívku, které chci dotyčného kluka přebrat? Není nic hrošího, než dělat do kluka kamarádky. Nikdy nevíš, zda tě chce i on a zda vám to vyjde, ale jedno je jasné – na sto procent ztratíš kamarádku. A možná se ti postará i o "super" pověst mezi vašimi známými.


• Nebudeš ho podezírat? Když se nechá tebou odlákat od své lásky, nehrozí, že i tobě by ho v budoucnu mohla odlákat jiná? Když není ve svých citech tak pevný teď, proč by se to mělo změnit do budoucna?


• Chceš jeho, nebo jen vyhrát? Možná ti nejde ani tak o toho kluka, jako o to dokázat si, že na něj máš.

 

Přebrala jsi někdy kluka? Nebo ho nějaká jiná ukradla tobě? Jak to dopadlo? Piš do komentářů.6 hlasů
Vaše hodnocení