Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Milování by vám mělo přinášet potěšení. Oběma. Jenže to tvé stále nějak nepřichází, a abys nepokazila dojem ze sexu i svému drahému, zahraješ bouřlivý orgasmus. Chyba!

Jak kluk ZARUČENĚ POZNÁ, že orgasmus jen předstíráš?

sex, orgasmus - 2
zdroj: Thinkstockphotos sex, orgasmus - 2
aktualizováno 02.06.2014, 00:00 | 02.06.2014, 00:00 | Krasna.cz/trm

Milování by vám mělo přinášet potěšení. Oběma. Jenže to tvé stále nějak nepřichází, a abys nepokazila dojem ze sexu i svému drahému, zahraješ bouřlivý orgasmus. Chyba!

Údajně až dvě třetiny dívek a žen nedosahují při milování vždy orgasmu. Mladé dívky obzvlášť, protože se sexem teprve začínají a učí se, jak se svým tělem zacházet a užívat si slastné pocity. Aby z toho pak nebylo v posteli nepříjemné dusno, raději orgasmus předstírají. Pokud to i ty na svého přítele někdy hraješ, raději s tím co nejdřív přestaň.


Nejenže se svým hereckým výkonem připravuješ o skutečnou slast, ještě riskuješ, že tvůj drahý odhalí, že to na něj jen hraješ, a bude zklamaný víc, než kdyby ho mělo mrzet, že tě neumí uspokojit. Podle čeho tvou hereckou etudu lehce odhalí?

 

Orgasmus

 

Vzdychání, slastné zavírání očí, prohýbání těla... Možná máš celou sérii přesvědčivých triků, kterými se snažíš svého drahého oblafnout, ale do pravého orgasmu tomu přesto něco chybí. Existuje celá řada projevů orgasmu, kterou se ti podaří nafilmovat jen stěží.

 

Stahování svalů

 

Při pravém orgasmu se ti stahují vaginální svaly, při skutečně intenzivním se mohou přidat i svaly dna pánevního a svaly podbřišku. Pokud je tvůj partner v tom okamžiku v tobě, ucítí to. Samozřejmě že svaly můžeš stahovat i vědomě, ale nikdy se ti to nepovede s takovou frekvencí, jako když jde o přirozený jev. Navíc pokud stahuješ poševní svaly vědomě, daří se ti pracovat jen se svaly těsně u poševního vchodu, kdežto při skutečném orgasmu cítí partner tlak po celé délce penisu.

 

Zrychlený dech

 

Nafilmovat zrychlené dýchání zvládneš hravě. Jenže při pravém orgasmu se ti zrychluje dech a tep a krev se ti hrne do tváří, které v důsledku toho pořádně zrudnou a rozjasní se. Tvé tělo se i intenzivně zahřeje. Pokud tohle tvůj partner neuvidí, bude mít o tvém orgasmu jistě pochyby.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Sexuální pozice, které ti zaručí orgasmus
Proč předstíráme orgasmus?
TEST: Proč nemáš orgasmus?

 

Ztvrdlé bradavky

 

Jsi-li maximálně vzrušená, celá tvá prsa se zduří a ztvrdnou, nejzřetelněji je to ale vidět na bradavkách. Jsou tvrdé a vystouplé. K tomuto efektu dochází, i když je ti zima, ve vyhřáté místnosti ale tohle nafinguješ jen těžko.

 

Zvlhčení

 

Při orgasmu se značně zvyšuje produkce poševního sekretu, pokud se tedy milujete bez kondomu, tvůj partner by měl cítit ve tvém klíně větší vlhkost. Tvé stydké pysky a klitoris také trochu natečou, a protože jsou značně prokrvené, ztmavnou. Tohle může snadno pozorovat, pokud tě uspokojuje pusou.


 

Anketa
Předstírala jsi někdy orgasmus?
 11 hlasů
Vaše hodnocení