Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Stud v posteli a zbytečné zábrany se netýkají pouze dívek, které se sexem začínají. Mohou se tě držet docela dlouho a cizí nejsou ani klukům. Proč si jimi zbytečně kazit milostný prožitek?

Překonej všechny své zábrany v sexu

aktualizováno 09.10.2011, 00:00 | 09.10.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Stud v posteli a zbytečné zábrany se netýkají pouze dívek, které se sexem začínají. Mohou se tě držet docela dlouho a cizí nejsou ani klukům. Proč si jimi zbytečně kazit milostný prožitek?

Stud v posteli je přirozený, a platí to dvojnásob, pokud se sexem začínáš. Určitá zdrženlivost je samozřejmě v pořádku, přehrávané sebevědomí nikoho v posteli neohromí. Cokoli, co by ale mělo ohrozit tvé potěšení, není na místě.

 

Čeho se naše zábrany nejčastěji týkají? A jak si od nich odpomoci? Poradíme ti.


Svlékání

 

První obavy mohou přijít už při samotném svlékání. Bojíš se, že se u toho zamotáš, že ti vykouknou špeky, o tom, že bys svého přítele měla svádět nějakým striptýzem, nemůže být ani řeč? Nebuď z toho tak vyplašená. On rozhodně není k tvému tělu tak kritický, jako ty sama. Jestli se stydíš a máš strach, aby ses do oblečení při svlékání trapně nezamotala, jednoduše se už před akcí převlékni do nějaké svůdné košilky, kterou shodíš velmi snadno. A přítmí ve světle svíček zakryje to, z čeho máš obavy.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vaše nejhorší sexuální trapasy!
Nejlepší polohy pro ještě bouřlivější orgasmus
Jak kluk ZARUČENĚ POZNÁ, že orgasmus jen předstíráš?

 

Zvuky a pachy

 

Naše tělo se občas prostě chová „jen“ jako tělo. Vydává legrační zvuky a někdy zrovna nevoní. Co s tím? Pokud se při milování bojíš nepříjemného zápachu, dopřej si před ním sprchu nebo dlouhou koupel, klidně i s tvým miláčkem jako příjemnou předehru. Ze zvuků při milování si nic nedělej, jsou prostě přirozené. Místo, abys s nimi nervózně bojovala, jednoduše se jim zasměj. Nebo si k milování pusťte hudbu, která je dokáže překrýt.

 


Praktiky


Nejtěžší zábrany máme v souvislosti s některými sexuálními praktikami. Někdo se štítí orálního sexu, bojí bolesti z análu, není mu příjemná některá praktika, které jeho partnera vzrušuje. Co s tím? Do ničeho se nenutit násilím, tím by sis to jen ještě víc zošklivila. V mnohém postačí jen čas, narůstající partnerská důvěra i sexuální zkušenosti. Až to sama budeš chtít zkusit a tvůj partner ti dá dost prostoru a bude trpělivý, možná tomu sama přijdeš na chuť.


Hovory o…


Komunikace ve vztahu je důležitá a týká se i komunikace o záležitostech sexuálních. Stydíš se mluvit o svých přáních a pocitech? Ale proč? Páry, které se dokážou otevřeně bavit o sexu, mají mnohem bohatší a kvalitnější milostný život. Chceš-li se k nim přidat, je potřeba, abys věděla, co se tvému drahému líbí a on aby věděl, čím potěšit tebe.


Odhoď zábrany, jen tak se budeš moct uvolnit a sex si konečně doopravdy užít.5 hlasů
Vaše hodnocení