Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Pokud tě už status single začíná obtěžovat, poradíme ti, na co se zaměřit, abys to změnila.

Proč jsi pořád sama?

Singl
zdroj: Thinkstockphotos Singl
aktualizováno 24.09.2015, 17:23 | 24.09.2015, 17:23 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Pokud tě už status single začíná obtěžovat, poradíme ti, na co se zaměřit, abys to změnila.

Kde může být chyba? Jsi přece milá, hezká, dokonce i inteligentní. Ale večer co večer trávíš sama. A právě to tě začíná unavovat. Toužíš být s někým, být milována...


Je načase udělat si analýzu svého života. Jak žiješ, jak vypadá tvůj běžný den. Skutečně někoho "potřebuješ" mít ve svém životě? Možná ano, ale tvé chování tomu nenasvědčuje. Možná navenek vysíláš signál, že nikoho nepotřebuješ. A to kluky odrazuje. Ti v tobě vidí samostatnou, nezávislou slečnu, která vlastně nikoho ani nechce.


Věřila bys, že nejsi jediná? Spousta dívek a žen je dlouho bez partnera, aniž by se o to vědomě snažily. Přesto, že jsou úspěšné, okouzlující a společenské. A že jim nechybí ani šmrnc. Pokud je to tvůj případ, zřejmě bys měla popřemýšlet, proč je to tak.

 

Signál: vystačím si sama

 

Přesně takto totiž na své okolí možná působíš. Máš své záliby, žiješ školou, chodíš sportovat, každý víkend máš nějaký program. A také máš přátele, se kterými trávíš spoustu času. Pak to vypadá, že opravdu nikoho nepotřebuješ.

 

 

Uzavřený okruh známých

 

S kým se chodíš večer nebo o víkendech ven bavit? Se ségrou? Oblíbenými spolužačkami? Kamarádkami už od školky? Pokud chodíš ven stále se stejnými lidmi, nedáváš prostor k tomu, abys poznala nové. Jak se pak chceš seznámit? Nemusíš se vzdávat starých přátel. Jen místo drbání v cukrárně jděte třeba na diskotéku nebo na nějaký festival, kde můžeš potkat někoho nového a zajímavého.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Kde potkat skvělé kluky?
Jsi sólo? Užij si to naplno
TEST: Můžeš tohohle kluka oslovit sama?

 

Mužské ego

 

Kluky odrazuje, když dívka, o kterou mají zájem, takříkajíc nic a nikoho nepotřebuje. I když ty víš, že to tak není. Pokud zvládáš vše i bez cizí pomoci (nebo se o to aspoň snažíš), tak pak je to jasné: vysíláš signál, že muže vlastně nechceš. Ale kluci mají obecně raději, když jsou potřeba. Potřebuje to zejména jejich ego! Nemusíš ze sebe hned dělat hloupočkou pipinku, která si nedokáže otevřít dveře, nebo opravit chybu v kódu na svých webovkách. Když se ale dobrovolně nabízí galantní kluk, proč jeho milé pozornosti nevyužít.


BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Na doma.cz řeší...
Hezká, chytrá, přesto sama? To není fér!
Stále sama? Víme, co děláte špatně!
Proč jsem stále sama? Zpověď čtenářek doma.cz

 

Dej lidem prostor

 

Zřejmě se nechystáš ve svém životě dělat radikální změny, vzdávat se kámošů nebo svých zájmů. A také neplánuješ stát se "nešikovnou" jen proto, abys ukázala, že jsi slabá a bezbranná. I tak bys však měla slevit z tempa. A ukázat, že potřebuješ mužské rameno, na kterém se můžeš vyplakat, když bude třeba. Tak například požádej o pomoc dobrého a technicky zdatného kamaráda, když budeš potřebovat opravit zavirovaný počítač. Nemusíš hned do servisu.

 

Dej druhým prostor a přestaň vysílat tu nesprávnou energii. Mezilidské vztahy jsou o tom, že si máme pomáhat, dávat druhým svou lásku či přátelství a být tady, když nás někdo potřebuje. Stejně je to i s partnerstvím.5 hlasů
Vaše hodnocení