Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jsi zamilovaná do kluka, jenže on o tebe nejeví zájem. Proč tě nechce?

Proč tě nechce?

aktualizováno 05.01.2012, 00:00 | 05.01.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Jsi zamilovaná do kluka, jenže on o tebe nejeví zájem. Proč tě nechce?

Dnes už není nic divného na tom, když holka balí kluka sama. Pokusila ses o to, ale nikam to nevede? Zkus zjistit, proč tě nechce a použít správně mířené zbraně.

 

Sbalit kluka, který tě nechce, není nemožné. Jen musíš zjistit, co se mu na tobě nelíbí, a ukázat, že se v tobě zmýlil. Ale pozor! Neznamená to, že se kvůli němu budeš předělávat a hrát si na něco, co nejsi. Nebo se mu trapně vnucovat, a tím se jen ponižovat.


Přijdeš mu nezajímavá

 

Kluci si nevybírají jen podle vzhledu, zajímá je i to, jestli jsi vtipná, zábavná, chytrá, dá se s tebou povídat a najdete společnou řeč. Pokud tě po prvním setkání zavrhl, možná jen nabyl dojmu, že jsi nudná, hloupá, nebo tě zajímají jen věci, co jemu nic neříkají. Je tedy potřeba, najít příležitost, kdy tě pozná lépe a odhalí, jaká skutečně jsi. Pokud ani ty jeho zatím moc dobře neznáš, dej mu prostor rozmluvit se, ať se můžeš naladit na jeho notu. Nebuď ale hloupou pipinkou, co všechno jen papouškuje a chichotá se každé jeho poznámce. Když naťukne nějaké téma, ke kterému máš taky co říct, neboj se vzít si slovo. Jakmile se ti jeho první – mylný – dojem podaří zvrátit, máš trumf v kapse. Rozhodně jsi ho zaujala, tak teď si to jenom nezkazit.

 


Neví, co chce

 

Máš-li před sebou kluka, který nemá jasnou představu o své partnerce, je to trochu potíž. Můžeš mu přijít neslaná nemastná, a tak bude hledat dál. Nemysli si, že to je ale nevýhoda. Máš totiž mnohem větší šanci, než kdyby si vysnil prsatou blondýnku a tys byla brunetka s jedničkama. Když neví, co chce, musíš mu vnutit představu, že chce tebe. ;-) Odhal mu všechny své přednosti a kvality, aby konečně pochopil, jaká jsi pro něj výhra. To neznamená, že mu dáš hned všechno, i to, co bys sama nechtěla, stačí, když ho trochu navnadíš. Musí o tebe přeci taky trochu bojovat.

 

Chce lovit

 

Další typ kluka, který se k tobě může chovat odmítavě, je typ lovce. Nechce být dobýván, chce mít pocit, že tě ulovil on. Už jsi ho začala balit a ví, že máš zájem? Znejisti ho! Bav se vesele i s ostatními, neflirtuj ale okatě, ať tě nemá za lacinou holku. Zvikláš tím jeho jistotu a nebude vědět, zda ho skutečně chceš, nebo jsi jen tolik společenská. A sám se začne snažit.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Proč toužíme po klucích, kteří nás nechtějí?
Nebalí tě? Sbal ho TY SAMA!
Chce vztah, nebo jen sex? Odhal ho DO PĚTI MINUT!

 

Nelíbíš se mu

 

Nejtvrdší kalibr, který může nastat. Když se klukovi nelíbíš, zdá se to jako předem prohraný boj. Málokterý kluk ti tohle řekne sám, ale můžeš to zjistit přes společné přátele, od jeho kámoše a tak. Také to poznáš z jeho chování – pokud tě ignoruje, nebo se ti dokonce až vyhýbá, je mu tvá společnost nepříjemná. Je v něm ale tolik slušnosti, že ti nechce ublížit a říct ti pravdu, a tak se ti raději vyhýbá. Co s tím? Máš dvě možnosti. Buď se smířit s tím, že tady se ti prostě nezadařilo a počkat si na jiného kluka, nebo zjistit, co mu na tobě vadí. Možná je to totéž, co štve i tebe samotnou – pár kilo navíc, křivé zuby, akné. Není to pro tebe dvojnásobná motivace, s tím konečně něco začít dělat? Až uvidí tvou proměnu, možná změní názor.11 hlasů
Vaše hodnocení