Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ráda by sis užívala v posteli ještě víc, než dosud? Poradíme ti zaručené triky.

Prodluž si orgasmus

Orgasmus
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus
aktualizováno 21.06.2015, 00:32 | 21.06.2015, 00:32 | Krasna.cz/trm

Ráda by sis užívala v posteli ještě víc, než dosud? Poradíme ti zaručené triky.

Orgasmus je intenzivní a nádherný, škoda jen, že trvá tak krátce. Chtěla by sis ho užít výrazně déle? Máme pro tebe několik triků, díky kterým si slastného vyvrcholení budeš odteď užívat podstatně déle.

 

Masturbuj

 

Cvičením určité dovednosti se v ní stále zlepšuješ. A pro sex a užívání si to platí samozřejmě také. Chceš intenzivnější orgasmus? Tak poctivě trénuj. A to nejen s tvým klukem. Při masturbaci nejlépe poznáš, co ti dělá dobře.


Uvolni se

 

Snaž se v posteli uvolnit a zapomenout na všechno, co tě trápí. Ať je to hádka s kamarádkou, špeky na břiše nebo důležitá zkouška ve škole. Jen tak se totiž můžeš soustředit na jediné – vlastní potěšení.

 

Nauč ho to

 

Ty sama díky masturbaci zjistíš, jak si udělat dobře. Tvůj kluk ale nemusí být talent od přírody, a tak není od věci, mu trochu napovědět. Poraď mu, kde se tě má dotýkat, jak rychle a s jakou intenzitou. Nebo mu to předveď svou vlastní rukou, názorná ukázka funguje nejlépe.

 

 

Nepospíchej

 

Milování je přeci hezké celé. Vychutnej si předehru, mazlení i milování prodlužuj. Když ucítíš, že už to na tebe skoro jde, klidně zvolni a záměrně to oddal. Výbuch slasti pak bude o to bouřlivější.

 

Popusť uzdu fantazii

 

Kluci občas jako stimul používají pornofilmy. My holky si vystačíme s vlastní fantazií. Klidně zavři oči a nechej se unést svými představami. Vybav si milostné scény z filmů nebo knížek, připomeň si pikantní sen, představ si odvážné kousky, které bys v posteli v budoucnu ráda vyzkoušela. Klidně o své fantazii promluv nahlas a hrajte si na různé role (přísný učitel, poslušná služka apod.).

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

TIPY PRO NEZKUŠENÉ: Polohy pro stoprocentní orgasmus
TEST: Proč nemáš orgasmus?
Poznej své tělo, abys dosáhla orgasmu

 

Nedus v sobě zvuky

 

Mnoho holek se stydí za tělesné projevy, které milování provází. Nejde jen o čvachtavé zvuky tam dole, ale i o tvé vzdechy a hlasité výkřiky. Když se budeš kontrolovat, bude tě to jen rozptylovat. Klidně si pustě jako kulisu hudbu, která zvuky, které jsou ti nepříjemné, přehluší, a ty se naučíš uvolnit a kašlat na to, co je slyšet.

 

Procvič správné svaly

 

Pánevní dno, ve kterém se rodí tvůj orgasmus, se dá správným cvičením posílit, díky čemuž můžeš dosahovat orgasmu mnohem snáz a může být i mnohem intenzivnější. Stačí pravidelně zatínat svalstvo spodní části pánve, a tím ho posilovat. A to můžeš kdykoli a kdekoli. Při čekání ve frontě, v autobuse, při domácích pracích... Stačí jen stáhnout, vydržet a povolit. Takovou rozcvičku si dopřej klidně každý den. Nevíš, které svaly to jsou? Pohodlně se postav nebo polož na záda a vsuň si prst do vagíny. Zkus ho svalstvem pevně sevřít. Až se ti to povede, budeš přesně vědět, o které svaly jde.

 

Nepřestávej

 

Po orgasmu máš genitálie celé naběhlé a citlivé. Možná je ti každý dotyk nepříjemný, ale zkus tento pocit překonat. Dovol příteli, aby se tě něžně a lehce dotýkal, třeba svým jazykem. Další orgasmus přijde v zápětí a bude mnohem bouřlivější, než ten předchozí.

 

Zkus malou změnu


Dosahuješ orgasmu relativně snadno, ale ráda bys ho prožila jinak? Změň celé vaše milování. Zkus jinou polohu, můžeš se také podložit polštářky, díky tomu pocítíš úplně jiné dráždění. Pokud při blížícím se vyvrcholení stahuješ některé svaly, zkus je naopak uvolnit. Hned to bude jiný pocit – a možná právě ten, o který tolik stojíš.6 hlasů
Vaše hodnocení