Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Spěchá tvůj kluk vždycky rovnou k opojnému finiši? Poradíme ti, jak si spolu v posteli užít déle.

Prodlužte si milování: Jednoduché triky pro velkou změnu

Svádění
zdroj: Thinkstockphotos Svádění
aktualizováno 15.11.2017, 09:05 | 15.11.2017, 09:05 | Krasna.cz/trm

Spěchá tvůj kluk vždycky rovnou k opojnému finiši? Poradíme ti, jak si spolu v posteli užít déle.

Mladí kluci, nebo ti, kteří v sexu teprve získávají první zkušenosti, mají někdy problém s výdrží. Neumějí ještě úplně ovládat své touhy a představa orgasmu je pro ně tolik lákavá, že zapomínají na tvé potěšení.

 

Samozřejmě je v pořádku, kdy jeho rychlost toleruješ a jsi ohleduplná k tomu, když je z toho rozpačitý a zaskočený. Jenže rozhodně si to nenech líbit pokaždé. Sex si máte užívat oba. Pokud si kvůli jeho potěšení na své nepřicházíš, změň to. Čím dříve, tím lépe. Když si zvykne brát ohledy jen a jen na sebe, těžko se později dočkáš změny.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Odvážné pikantnosti, které vám oživí vztah
Je špatný sex důvodem k rozchodu?
Poloha 69: Cesta k ještě lepšímu orgasmu


Když jde hned na to...

 

Sex, to není jen pár zásunů a vyvrcholení. Do sexu se počítá i obyčejné mazlení a milostná předehra. Kluci ji možná podceňují, ale pro nás holky je důležitá. Uvolníš se při ní a naladíš na sexuální vlnu. Pokud tvůj kluk prohlašuje, že předehra ho nebaví, tak mu ji podej jako cestu k tvému vyvrcholení. Můžete se líbat, hladit, laskat rukama i ústy – a středem zájmu bude zejména tvůj klín. Proč by sis nemohla užít vyvrcholení ještě dřív, než on do tebe vůbec vstoupí?

 

 

Když hned spěchá k cíli...

 

Milování není závod a to, kdo bude první v cíli. Jde o akt samotný. Zkroť ho v poloze nebo v úhlu, který pro něj není tak stimulující, a uvidíš, že hned vydrží o poznání déle. Měň tempo, nebo na chvíli zastav celou akci úplně. Když vidíš, že letí moc rychle k vyvrcholení, jednoduše ho ze sebe nechej vystoupit a jen se mazlete. Přerušení mu přelije krev z penisu zpět do mozku, takže začne brát na zřetel tebe a tvé potřeby. Ale neotálejte moc dlouho, ať jeho vzrušení neopadne úplně.

 

MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT:

Doma.cz radí: 10 kroků k povedenému orgasmu
Záleží na velikosti penisu, pokud jde o orgasmus? Bucláčci vítáni!

 

Když se snaží, ale stejně je moc rychle...

 

Pokud se tvůj kluk i přes snahu vás obou udělá i tak hodně rychle, nemusíte ještě smutnit. Prostě přijdeš na řadu v druhém kole. Mladí kluci mají výhodu, že jsou na pokračování připraveni hned, a pak by měl v akci vydržet viditelně déle. Navíc on už si na své přišel, takže by měl tentokráte pozornost zaměřit hlavně na tebe.

 

Máme pro tebe ještě jednu radu, která by se mohla osvědčit. Používáte-li jako ochranu kondom, zkuste příště kondom s gelem, který má zpomalující účinek. Je znecitlivující a měl by tvého rychlíka usměrnit tím správným směrem.

 

Hlavně se kvůli svým rozpakům sexu nevyhýbejte. Čím víc tréninku budete mít, tím lépe se naučí ovládat a zkrotí své divoké hormony. Za pár týdnů či měsíců se to může vyřešit samo.

 

 

Co je vlastně tak akorát?

 

Jelikož na milování neexistuje žádná šablona, nic neplatí všeobecně. Proto při milování určitě nepočítej minuty. Přiměřeně dlouhý sex je takový, kdy budete oba spokojeni – a ideálně uspokojeni.

 

Důležité je, abyste se ani jeden necítili pod tlakem. Zásadní je, cítit se spolu i v posteli dobře. Neměl by to být stres, kdy budete kontrolovat sami sebe i jeden druhého. Uvolněte se a zkoušejte – to je nejlepší rada.9 hlasů
Vaše hodnocení