Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Chci vám převyprávět můj příběh. Není vyloženě o mém prvním polibku, ale spíše o normální zamilovanosti. Je velice důležité, aby se z něho ostatní dívky poučily, než bude pozdě, napsala nám naše čtenářka, která si nepřeje být jmenovaná.

PRVNÍ POLIBEK: Byla jsem na pokraji psychického zhroucení

První polibek
zdroj: Thinkstockphotos První polibek
aktualizováno 21.03.2017, 00:47 | 21.03.2017, 00:47 | Krásná.cz / čtenářka

"Chci vám převyprávět můj příběh. Není vyloženě o mém prvním polibku, ale spíše o normální zamilovanosti. Je velice důležité, aby se z něho ostatní dívky poučily, než bude pozdě," napsala nám naše čtenářka, která si nepřeje být jmenovaná.

Začalo to před rokem, kdy jsem se zamilovala do Tomáše, který chodí do mé třídy. Bylo mu 14 a mně 13 let. Byla jsem do něj šíleně zamilovaná a nedalo se s tím nic dělat. Maximálně myslet na první polibek, který jsem měla v hlavě čtyřiadvacet hodin denně. 

 

Jednou o angličtině jsem ho přistihla, jak se mi dívá do očí a cítila jsem zvláštní pocit. Takový pocit, který jsem ještě neznala. Mým kamarádkám jsem o tom samozřejmě neřekla, protože jsem se bála, že mě s tím budou pořád prudit. Jednoho dne se to ale provalilo. Kreslila jsem si do sešitu matematiky a Kristýna se tam podívala. Vůbec jsem si neuvědomila, že jsem tam krasopisně napsala i jeho jméno a příjmení. I když jsem Kristýnu několikrát prosila, aby to nikomu neříkala, vyzvonila to skoro celé třídě. I Tomášovi. Poté, co se to dozvěděl, zažívala jsem peklo. Bála jsem se každého momentu, kdy mi přijde něco říct. Nedokázala jsem se soustředit a dostávala jsem samé pětky. Na konci pololetí už jsem to nedokázala napravit a měla jsem na svém kontě hned pět čtyřek na vysvědčení. Pak jsem se znovu psychicky zhroutila.

 

 

Po dvaceti dnech jsem se znovu postavila na nohy. Začala jsem sportovat, protože mi to poradila mamka. Ve škole jsme měli udělat ve dvojici prezentaci a já dostala do dvojice Tomáše. Poprosil mě, abych to udělala sama, protože jsem chytrá a krásná. Kvůli této lichotce jsem všechno udělala za něj. Samozřejmě teď už vím, že mě jenom využil, ale tenkrát jsem to nevěděla. Přišly další dny a já se zase ponořila do zamilovanosti a začala se obávat každé chvilky strávené s ním.


PŘEČTI SI TAKÉ:

PRVNÍ POLIBEK: Hořkosládká zkušenost
PRVNÍ POLIBEK: Polibek, co mění životy
PRVNÍ POLIBEK: Nemusí být s klukem!


Ještě dnes v tom totálně plavu a prosím dívky, které jsou na pokraji potopení do vědra zamilovanosti, ať si uvědomí, jestli je ta láska opravdová, nebo jenom smyšlená. Také se porozhlédněte, jestli je do vás zamilovaný i on, abyste nedopadly jako já. Hlavně se ovládejte a začněte se soustředit i na něco jiného než na něj. Nesmíte dopustit, že si kvůli "němu" zkazíte vysvědčení a nebo se dokonce psychicky zhroutíte.

 

- - -

  

Chceš tu příště najít svůj příběh a získat za něj lákavou odměnu? Pošli nám ho pod heslem PRVNÍ POLIBEK na email redakce@krasna.cz. Všechny uveřejněné příběhy odměníme!

  

Autorka dnešního příběhu se může těšit na limitovanou rtěnku od Rita Ora z její nové kolekce dekorativní kosmetiky Rimmel London. S tou budou její rty doslova svádět k polibku.

 

Rimmel by Rita Ora
(Foto: oficiální zdroj)

 

Těšít se může i na další kosmetické dárky od Rimmel London v celkové hodnotě 500 Kč. Najde v nich i Rimmel bestsellery v limitce od populární zpěvačky.

 

Módní chameleon Rita Ora si může dovolit jakýkoli look od sportovních pastelových barev po sexy kouzelný třpyt. Inspirován jejím rozmanitým, osobitým stylem, Rimmel London představuje
limitovanou kolekci by Rita Ora, ve které naleznete bestsellery v limitovaném šedochameleonovém balení. Kolekce obsahuje kromě rtěnky Lasting finish řasenku Extra Super Lash, stíny Shadow stick, pudr Stay Matte a laky na nehty 60 s. Super Shine.0 hlasů
Vaše hodnocení