Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Můj polibek je OPRAVDU nezapomenutelný, ale bohužel nebyl s tím pravým, napsala nám čtenářka Barča. Jak je na tom teď?

PRVNÍ POLIBEK: Hořkosládká zkušenost

První polibek
zdroj: Thinkstockphotos První polibek
aktualizováno 07.03.2017, 16:57 | 07.03.2017, 16:57 | Krásná.cz / čtenářka

"Můj polibek je OPRAVDU nezapomenutelný, ale bohužel nebyl s tím pravým," napsala nám čtenářka Barča. Jak je na tom teď?

Jmenuji se Barča a nyní je mi dvacet let. Ovšem abychom se dostali k mému prvnímu polibku, musíme se přesunout do doby, kdy mi bylo 15 let. Chodila jsem do 9. třídy základní školy a byla jsem taková ta brýlatá holka, co jí nedávno sundali rovnátka a sebevědomí moc nepobrala. Nikdy si mě žádný kluk ani nevšiml, byla jsem ta šedá myška, co sedí v koutě. Není to jen přirovnání, opravdu jsem se stylizovala do těch méně pestrých barev, jako je šedá, černá, občas hnědá.

 

Moje nejlepší kamarádky už si prošly všechny svými prvními polibky (jejich vyprávění to dokazovalo), ale já pořád nic. A tím nic myslím OPRAVDOVÉ nic, ani letmá pusa. Občas, když se mě na to někdo zeptal, tak jsem samozřejmě lhala a řekla, že už jsem se někdy líbala a naštěstí nikdo nechtěl vědět podrobnosti. Jelikož moje kamarádky už byly vyspělejší než já, začaly chodit na různé zábavy. Mně se tam nikdy moc chodit nechtělo, protože když nastal například čas ploužáků, tak pro každou si někdo přišel a pro mě ne. Takže jsem tam seděla jak největší ...

 

ČTĚTE TAKÉ:

PRVNÍ POLIBEK: Polibek, co mění životy
Kluci radí aneb 7 způsobů, jak upoutat jeho pozornost
PRVNÍ POLIBEK: Nemusí být s klukem!

 

Jednou mě tedy kamarádky přemluvily, abychom jely na zábavu do jedné vedlejší vesnice. Vzala jsem si tedy na sebe to nejhezčí oblečení, co jsem doma našla. Myslím, že jsem měla na sobě i vypůjčenou maminčinu halenku. Když jsme tam dojely, šly jsme ihned tancovat, a nebudu lhát, daly jsem si i nějaké víno. Najednou nadešel můj nenáviděný čas ploužáků. Ale světe div se, zamířil ke mně jeden moc hezký kluk. Nejdříve jsem si říkala, že si určitě jde pro nějakou moji kamarádku, ale v mžiku byl přede mnou a už mě vedl na parket. Byla jsem štěstím bez sebe.

 

Chvilku jsme tancovali a pak mě pozval na drink. Ten jsem však odmítla, protože jsem věděla, že bych nebyla sama sebou a nemám to ráda (až doteď). Zeptal se mě, jestli nechci jít na chvíli na čerstvý vzduch, a já svolila. Když jsme byli venku, chvíli jsme si povídali, odkud jsme, co rádi děláme a tak. Zjistila jsem o něm, že je z té vesnice, kde byla zábava a že mu je už 19 let. Pak mě z čista jasna políbil. Pro mě to bylo hodně nečekaný a jelikož jsem se nikdy nelíbala, nevěděla jsem moc, jak na to. A ještě se k tomu připojila moje velká nervozita, takže jsme asi dvakrát o sebe cinkli zubama. Bylo mi trapně a on mi pak řekl: ,, Příště trošku zpomal a ty zuby moc nepoužívej." (pamatuji si to doteď, tehdy mi z toho bylo do breku, ale nyní je mi to k smíchu).

 

Byla jsem na sebe naštvaná a brzy i na něj, jelikož mi nabídl, zda nechci jít k němu domů, že u nich nikdo není. Okamžitě jsem ho odmítla a běžela zpět do sálu. Našla jsem své kamarádky a ihned jsem jim to pověděla a ty mě samozřejmě utěšovaly. Bylo mi z toho na nic. Zjistila jsem, že ten kluk mě chtěl jen využít na to jedno. A já blbá myslela, že se mu třeba líbím. Naštěstí jsem ho již nikdy jindy v životě neviděla.

 

Takže shrnutí na závěr? Můj první polibek je OPRAVDU nezapomenutelný, ale bohužel nebyl s tím pravým, čehož občas lituji. Ale už to nezměním a snažím se tomu jen zasmát. Nyní mám kluka již 3 roky a polibky s ním jsou ty nejsladší. Takže se nebojte, i když ten první občas nevyjde, nezáleží na tom. :)

 

- - -

  

Chceš tu příště najít svůj příběh a získat za něj lákavou odměnu? Pošli nám ho pod heslem PRVNÍ POLIBEK na email redakce@krasna.cz. Všechny uveřejněné příběhy odměníme!

  

Autorka dnešního příběhu se může těšit na limitovanou rtěnku od Rita Ora z její nové kolekce dekorativní kosmetiky Rimmel London. S tou budou její rty doslova svádět k polibku.

 

Rimmel by Rita Ora
(Foto: oficiální zdroj)

 

Těšít se může i na další kosmetické dárky od Rimmel London v celkové hodnotě 500 Kč. Najde v nich i Rimmel bestsellery v limitce od populární zpěvačky.

 

Módní chameleon Rita Ora si může dovolit jakýkoli look od sportovních pastelových barev po sexy kouzelný třpyt. Inspirován jejím rozmanitým, osobitým stylem, Rimmel London představuje
limitovanou kolekci by Rita Ora, ve které naleznete bestsellery v limitovaném šedochameleonovém balení. Kolekce obsahuje kromě rtěnky Lasting finish řasenku Extra Super Lash, stíny Shadow stick, pudr Stay Matte a laky na nehty 60 s. Super Shine.1 hlasů
Vaše hodnocení