Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Zasílám vám příběh, který právě zažívám. Konečně mám pocit, že život je krásný, napsala nám čtenářka Sandra.

PRVNÍ POLIBEK: K prvnímu polibku vedla trnitá cesta

První polibek
zdroj: Thinkstockphotos První polibek
aktualizováno 18.04.2017, 00:26 | 18.04.2017, 00:26 | Krásná.cz / čtenářka

"Zasílám vám příběh, který právě zažívám. Konečně mám pocit, že život je krásný," napsala nám čtenářka Sandra.

Ve čtvrté třídě mi vyznal jeden kluk lásku (budeme mu říkat Roman). Odmítla jsem ho, protože se mi vůbec nelíbil, pak už mi dal pokoj. Pak přišla pátá třída a Roman se zase ozval. Jednou jsem šla ze záchodu a on na mě zezadu skočil a dal mi pusu na tvář. Byl to strašný pocit. Pak jsem spolu měli i odpolední vyučování, během kterého začal mlátit jednoho kluka. Já jsem mu hned řekla, ať ho nechá, že mu nic neudělal. Roman mě začal vydírat tím, že ho nechá jenom v případě, když s Romanem začnu chodit. Bylo mi toho kluka moc líto, tak jsem se obětovala a začala jsem s ním chodit. Byla jsem chvílemi i šťastná, že už konečně někoho mám, ale byli jsme spolu asi jen tři týdny, protože jsem zjistila, že mi zahýbá. Ani mě to moc nemrzelo. Nebyla jsem až tak moc zamilovaná, ale i když jsem se s ním rozešla, tak mi nedal pokoj! Tento školní rok naštěstí rychle utekl a byl tu šestý ročník. Nástup na druhý stupeň. Byla to pro mě a pro třídu veliká změna, protože učitelé byli přísnější. Nejhorší bylo, když jsem se dověděla, že Roman přestupuje k nám do třídy. Pak jsem se dozvěděla i další novinu, a to, že k nám do třídy přestupuje nový žák Jirka Bubela. Když jsem stála s kamarádkou Valerií vedle třídy, tak jsme uviděly Jirku a já jsem jí řekla: "No, tak to se neboj. Do toho se určitě nezamiluji."

 

 

Uběhl asi týden a s Jirkou jsem se začala bavit. Byl to tak krásný pocit. Jirka mi rozuměl. Dokonce mi pomohl s mojí školní službou. Dělal to velmi často a mně už jednou začaly téci slzy štěstím. A došlo mi, že jsem se zamilovala. Asi po týdnu jsem to řekla Jirkovi a docela se divil. Připadala jsem si hodně trapně. Byla jsem i šatnářka (musela jsem čekat na ty, kteří zrovna obědvali, aby jim nikdo neukradl batohy). Hodně jsem se nudila, seděla jsem na lavičce a čekala, než se všichni naobědvají. A najednou přišel Jirka a zeptal se mě, jestli tu má se mnou počkat a já jsem mu řekla, že mi je to jedno. Samozřejmě, že mi to jedno nebylo, protože jsem si moc přála, aby tam Jirka se mnou čekal, ale bylo mi to trapné mu říci, že ano. Vlastně jsem se spíše styděla. Jirka se rozhodl, že tu se mnou počká. Tak jsme tam tedy seděli a povídali si. Jak všichni přišli, tak jsme už šli. Měli jsme společnou cestu tak mě doprovodil a šel se mnou za Valerií na zastávku. Byli jsme tam i s Jirkou a já jsem řekla Jirkovi, že mu pak něco řeknu až Valerie odjede. Valerie odjela a Jirka se mě tedy zeptal, co mu chci říci. Já jsem se ho tedy spíše zeptala. Na to, jak to s námi tedy bude, jestli spolu budeme chodit. No Jirka říkal, že si to promyslí. Rozloučili jsme se a šli jsme si každý svou cestou.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

PRVNÍ POLIBEK: Začalo to krásně, pak přišel šok!
PRVNÍ POLIBEK: Byla jsem na pokraji psychického zhroucení
PRVNÍ POLIBEK: Hořkosládká zkušenost

 

Druhý den jsem musela do školy. Tak moc jsem se styděla přijít do školy, ale musela jsem jít. Byla jsem už ve škole a připadalo mi, že se Jirka se mnou vůbec nebaví. Brečela jsem a byla jsem smutná, že jsem o něj přišla. Jana (kamarádka) za ním šla a zeptala se ho, jestli se se mnou baví. On jí řekl, že ano. Skončila přestávka, šla jsem do třídy a přede mnou seděl Jirka a hodil mi papírek/dopis, na kterém bylo napsáno: "Odpověď na otázku je ano." Začala jsem brečet štěstím. Ale najednou se začal Jirka měnit, už nebyl takový jako dříve. Nebyl tak pozorný, hodný a pomalu nebyl ani milý. Uběhly dva týdny a Roman se dozvěděl, že jsem s Jirkou. Také začal Jirkovi říkat, že ho podvádím, že má Jirka na lepší než jsem já. Roman nás chtěl rozeštvat, protože si myslel, že když nebudu s Jirkou, tak se vrátím k němu. Roman nás nakonec rozdělil, protože Jirka mu ve všem uvěřil. Nechápala jsem ho. Nechápala jsem, protože jsem si myslela, že mě opravdu miluje, ale nebylo to tak. Byl listopad a Roman se začal chovat čím dál, tím hůř. Byla výtvarná výchova a Roman mě začal osahávat a začal mi i vyhrožovat, že mě zmlátí. Rozbrečela jsem se, a vše jsem paní učitelce řekla, protože si mě zavolala k ní do kabinetu. Musela jsem podepsat papír, kde bylo napsáno, že mi Roman vulgárně vyhrožuje a osahává. Učitelky se rozhodly, že pokud se to bude opakovat, tak Romana nahlásí na policii. Naštěstí Roman ze školy odešel sám.

 

 

Následoval sedmý ročník. Ze začátku školního roku jsem se snažila získat zase Jirku k sobě, ale nepovedlo se, a tak jsem se na to vykašlala. Řekla jsem si, že kluka už nikdy mít nebudu, že jsou všichni stejní lháři apod. Jako každý rok máme na naší škole pěvecký kroužek, do kterého jsem se přihlásila. Přihlásil se také deváťák Petr (inteligentní, chytrý a oblíbený u učitelů), který se mi moc nelíbil. Byla první zkouška a paní učitelka říkala,že nám má Petr zazpívat sám. Jak začal zpívat, tak jsem k němu začala cítit něco krásného. Vůbec jsme se neznali. Jen si mě přidal na Facebook.
Začala jsem si s ním psát. Byl další den a já jsem ráno čekala na zastávce na dvě kamarádky. Na Valerii a Romanu. Začala jsem jim vykládat jaký Petr je. A ony řekly, že Petr je inteligentní blbeček. A pak Romana řekla: "Sandro, snad jsi se nám do toho debila nezamilovala!?"Odpověděla jsem váhavě, že ne. Ve škole jsem Petra potkala na chodbě. Zamilovala jsem se.

 

Pak doma jsem šla na Facebook, kde jsem si psala s Petrem. Začali jsme si psát o našich životech apod. Když jsem mu napsala, jestli už je do nějaké holky zamilovaný, tak napsal, že ano a že o tom ví, ale ona ho odmítla, a tak mu způsobila bolest. Zeptal se mě, jestli jsem i já zamilovaná do kluka a já mu řekla, že ano, ale že mě nechce a že u něho nemám určitě šanci. Zeptal se mě, jestli o tom ten kluk ví a řekla jsem mu, že o tom neví. Petr mi začal psát, že by se to měl dozvědět, protože tajná láska není dobrá. Začal se mě i vyptávat, jestli ho on zná. Napsala jsem, že ho zná a že je starší než já. Začal si myslet, že je to on. Zeptal se mě i na to, ale já mu odpověděla, že ne. Pořád mě s tím otravoval a já mu to tedy napsala, že je to on. Začal se vyptávat, jak dlouho jsem do něj zamilovaná. Napsala jsem mu, že vím, že u něj nemám šanci. A on mi napsal: "A to víš jak?" Odpověděla jsem, že už určitě dívku má, ale napsal, že nemá a že nikdy neměl. Začali jsme si tak krásně psát, ale pak...Pak jsem se dozvěděla, že ho chce ještě další dívka, která byla stejně stará jako Petr. Bylo mi jasné, že u něj nemám šanci, když mi je jen 12 let, protože já ještě nemohu mít sex a ona už by mohla. Psali jsme si i další den. Napsal mi otázku: "Poradila bys mi prosím, jakou dívku si mám vybrat?". Asi čekal, že napíšu mě, ale nenapsala jsem mu to. Napsala jsem mu, že si má vybrat tu, kterou více miluje. Napsal mi, že jsem teď na něj udělala větší dojem než ta druhá holka.

 

Polibek
(Foto: oficiální zdroj)


Utekly asi už tři týdny a Petr mi napsal zprávu, která mi udělala radost. Napsal mi, že ta druhá dívka už o něj nestojí. Napsala jsem, že zítra ve škole bychom to mohli vyřešit. Byl další den ve škole a s Petrem jsme se tedy dali dohromady. S ním jsem zažila i mojí první pusu, ale po dvou měsících jsem zjistila, že nebyla moc z lásky, že se chtěl jen ujistit, jestli ho opravdu miluji. Byla jsem tak smutná, že můj první polibek nebyl z lásky. S Petrem jsme se pak domluvili, že půjdeme ven do parku. Moc jsem se těšila. Sedli jsme si na lavičku a dlouho si povídali. Nikdy se ani jeden z nás nelíbal, takže jsme nevěděli jaké to je. Petr se chtěl líbat už dávno, ale já pořád nechtěla, protože jsem se bála, že budu líbat špatně. Pak to nastalo! Začal mě hladit v rozkroku a já se neudržela. Začala jsem ho rychle pusinkovat, ale z pusinkování se stalo líbání. Bylo to tak krásné. Nejdříve jsme vyzkoušeli "objímání rtů", a pak jsme zkusili francouzský polibek. Bylo to příjemné, jak jsem cítila jeho jazyk a u toho mě hladil v rozkroku. Byl tak jemný a hodně mě to vzrušovalo. Ale jen tak náhodou tu napíši, že se mě ptal, kde by se mi hlazení líbilo, aby věděl kam nemá zasahovat. Takže jsem mu řekla, že by to v rozkroku bylo příjemné. Tohle jsem tu teď napsala, abyste si nemysleli, že patří mezi další úchylné patnáctileté kluky. No a jak jsme se líbali, tak mi zrovna zazvonil budík, že musím zavolat tátovi. Takže jsme se líbali asi jen 2 minuty. Pak jsme si zase povídali a po chvíli jsme se zase začali líbat. Líbali jsme se šestnáct minut. Pak jsme už skončili, protože jsem už musela jít domů. Jak jsme vstali z lavičky tak nám obou byla hodně velká zima, že jsme byli oba ledový a nikdo se netřepal tak moc jako my.

 

S Petrem už budeme čtyři měsíce, ale Petr říká, že to je ještě málo. Plánuje, že se jednou vezmeme a já se k němu nastěhuji. Od té doby, co jsem s Petrem, tak už nezažívám moc smůly, protože mě chrání, když mi někdo něco dělá. Už nejsem ta stydlivá, uzavřená, tichá a vystrašená holčička. Už jsem jiná díky Petrovi. Hodně mě toho naučil. Je to báječný kluk. Láska dokáže divy. A došlo mi, že když je už hrůzy dost, tak se musí objevit někdo, kdo vám bude dávat štěstí, radost a hlavně lásku.

 

- - -

Chceš tu příště najít svůj příběh a získat za něj lákavou odměnu? Pošli nám ho pod heslem PRVNÍ POLIBEK na email redakce@krasna.cz. Všechny uveřejněné příběhy odměníme!

 

Autorka dnešního příběhu se může těšit na limitovanou rtěnku od Rita Ora z její nové kolekce dekorativní kosmetiky Rimmel London. S tou budou její rty doslova svádět k polibku.

 

Rimmel by Rita Ora
(Foto: oficiální zdroj)

 

Těšít se může i na další kosmetické dárky od Rimmel London v celkové hodnotě 500 Kč. Najde v nich i Rimmel bestsellery v limitce od populární zpěvačky.

 

Módní chameleon Rita Ora si může dovolit jakýkoli look od sportovních pastelových barev po sexy kouzelný třpyt. Inspirován jejím rozmanitým, osobitým stylem, Rimmel London představuje
limitovanou kolekci by Rita Ora, ve které naleznete bestsellery v limitovaném šedochameleonovém balení. Kolekce obsahuje kromě rtěnky Lasting finish řasenku Extra Super Lash, stíny Shadow stick, pudr Stay Matte a laky na nehty 60 s. Super Shine.0 hlasů
Vaše hodnocení