Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ráda bych se s vámi podělila o příběh, který mi změnil pohled na život a muže. Stalo se mi to asi před rokem, ale táhne se to se mnou až do dneška, napsala nám naše čtenářka.

PRVNÍ POLIBEK: Začalo to krásně, pak přišel šok!

První polibek
zdroj: Thinkstockphotos První polibek
aktualizováno 04.04.2017, 00:19 | 04.04.2017, 00:19 | Krásná.cz / čtenářka

"Ráda bych se s vámi podělila o příběh, který mi změnil pohled na život a muže. Stalo se mi to asi před rokem, ale táhne se to se mnou až do dneška," napsala nám naše čtenářka.

Jediný kluk změnil můj pohled na ostatní. Do dneška nevím, jestli mu za to mám být vděčná, nebo ho proklínat. Ať už to, nebo ono, podělit se o to chci. S vámi.

 

Sociální sítě všichni známe a používáme. Máme na nich přátelé, rodinu, lajkujeme a komentujeme. Určitě nebudu jediná, která se díky sociální síti seznámila s milým člověkem. Ať už je to děvče, nebo kluk. V mém případě to byl kluk. K mému štěstí, nebo smůle? Člověk schovaný za monitorem má hodně odvahy a nebojí se "komunikovat" s cizím člověkem. Prostě si frčí svůj virtuální svět.

 


Jmenoval se Tomáš. Jak originální jméno pro kluka, že? Psali jsme si u komentářů na profilu mého kamaráda. Pak přišly zprávy, chat a nový kamarádíček byl na světě. Prohlížela jsem si fotky, a usoudila, že není vůbec špatný! Jen málokterá by odolala klukovi, který je vysoký, má malé roztomilé bříško, oči hnědé a lesklé jako kaštan, vlasy v barvě havraních křídel, široké rty a úsměv Mony Lisy! Ano, byl krásný. Psali jsme si asi čtrnáct dní. Proběhlo i pár esemesek. Některé z nich byly dvojsmyslné až perverzní. Z jeho písmenek šlo poznat, že je komunikativní a veselý kluk. Možná spíš muž. Tomášovi bylo už pětadvacet let, ale povahou byl pořád rozverný jako osmnáctiletý. Sportoval, hrál basketbal na škole, která byla jen přes cestu od mého domu, plaval, miloval teplo a filmy. Jak dokonalé!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

PRVNÍ POLIBEK: Hořkosládká zkušenost
PRVNÍ POLIBEK: Nemusí být s klukem!
PRVNÍ POLIBEK: Polibek, co mění životy

 

Po dvou měsících psaní jsme si domluvili schůzku. Bylo to koncem listopadu. Navrhla jsem kino a on souhlasil. Potkali jsme se před kinem, a oba byli nervózní. Vše jsem ale brala s klidem. Na přivítanou mě objal a dal malý a letmý polibek na tvář. Vešli jsme společně do skoro prázdného sálu. Usadili se a povídali si. Po chvíli mě pohladil po ruce. "Já tě sním," říkala jsem si v duchu. Políbil mě. Jeho velké rty vtáhly ty mé. Hladil mě na krku a ve vlasech. Po skončení filmu mě šel doprovodit domů.Tímto naše rande skončilo. Ale v té době mě nenapadlo, jak velkou roli v mém životě sehraje. Po čtrnácti dnech měla přijít další schůzka. Zase film. Zase s ním. Ale u něj. Věděla jsem, co přijde, ale nějak jsem se nebránila. Vyzvedl mě před domem a odvezl k němu. Měl malý a útulný byt. Sedla jsem si na postel vedle něj. Nemusím vypisovat, co přišlo potom, a jak krásné to bylo. Vůbec se mi od něj nechtělo, ale musela jsem.

 

 

Tohle jsme spolu zažili asi třikrát. A najednou se zrodila láska. Ptáte se, kde je problém? V tom, že ta láska byla jen z mé strany. Je o osm let starší... Vyšli jsme si na večerní procházku, a tam jsem mu vše řekla. Myslela jsem, že mi lásku bude oplácet. Chyba. "Proč se mnou chceš tak moc chodit? Proč mě chceš pro sebe? Neber to tak závazně, tohle mi vyhovuje. Nechci tě, nesnaž se...," řekl mi. To byla velká rána. Každé slovo bylo najednou takové, jako by mi do hrudi zarážel obrovský nůž. Hlouběji a hlouběji. V té situaci jsem nevěděla, co říct, jak se zachovat. Měla jsem chuť se propadnout. Ne studem, ale žalem. Takových vět padlo za ten večer víc. Normálně bych se z toho oklepala do týdne, ale tohle bylo mé první zamilování tzv. po uši. Celý večer jsem probrečela a litovala, že jsem ho kdy poznala, a že jsem mu mé srdce naservírovala na obrovském stříbrném podnosu, a on ho jakoby hodil psům. Většina z vás moc dobře ví, jak to bolí. A jak dlouho trvá, než ta zamilovanost opadá. Možná teď vzpomínáte na vaše první zamilování, ale já bych ho nejraději vymazala ze vzpomínek. Tím náš románek ukončil.

 

Dnes je to už rok. Dlouhá doba. Potkala jsem za tu dobu hodně kluků, ale žádnému jsem nedokázala otevřít své srdce. Díky Tomášovi jsem se za celý rok nezamilovala. Mám ho pořád v hlavě. Už rok miluji kluka, který mi tak nesmírně ublížil a díky kterému házím kluky do jednoho pytle. Vím, že takových slečen je víc. A už vím, jaké to je, když nemůžete z hlavy dostat někoho, kdo o vás už možná ani neví. Kdyby jsem měla možnost se s ním políbit nebo milovat, udělám to. Tak hloupá jsem. Hlavně nezávazně, děvčata.

 

- - -

Chceš tu příště najít svůj příběh a získat za něj lákavou odměnu? Pošli nám ho pod heslem PRVNÍ POLIBEK na email redakce@krasna.cz. Všechny uveřejněné příběhy odměníme!

 

Autorka dnešního příběhu se může těšit na limitovanou rtěnku od Rita Ora z její nové kolekce dekorativní kosmetiky Rimmel London. S tou budou její rty doslova svádět k polibku.

 

Rimmel by Rita Ora
(Foto: oficiální zdroj)

 

Těšít se může i na další kosmetické dárky od Rimmel London v celkové hodnotě 500 Kč. Najde v nich i Rimmel bestsellery v limitce od populární zpěvačky.

 

Módní chameleon Rita Ora si může dovolit jakýkoli look od sportovních pastelových barev po sexy kouzelný třpyt. Inspirován jejím rozmanitým, osobitým stylem, Rimmel London představuje
limitovanou kolekci by Rita Ora, ve které naleznete bestsellery v limitovaném šedochameleonovém balení. Kolekce obsahuje kromě rtěnky Lasting finish řasenku Extra Super Lash, stíny Shadow stick, pudr Stay Matte a laky na nehty 60 s. Super Shine.0 hlasů
Vaše hodnocení