Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Součástí dospívání je bezesporu i první sexuální zkušenost. Na své „poprvé“ se nezapomíná, ať už je jakékoliv. S klukem, kterého miluješ nebo s týpkem, na kterého bys raději zapomněla.

První sex: Noční můra či scéna jak z romantického filmu

Líbání
zdroj: Thinkstockphotos Líbání
aktualizováno 11.08.2016, 00:02 | 11.08.2016, 00:02 | / bk

Součástí dospívání je bezesporu i první sexuální zkušenost. Na své „poprvé“ se nezapomíná, ať už je jakékoliv. S klukem, kterého miluješ nebo s týpkem, na kterého bys raději zapomněla.

Výzkumníci z amerických univerzit v Tennessee s Mississippi potvrdili, že naše první sexuální zkušenost může značně ovlivnit náš pozdější vztah k sexu. Server Daily Mail oslovil tři ženy, aby se podělily o to, jaké právě jejich „poprvé“ bylo a jak na něj zpětně vzpomínají.


Bylo mi 13 a byla jsem opilá

 

„Na svůj první sex nevzpomínám ráda,“ svěřila se osmatřicetiletá Kate. „Bylo mi pouze třináct let. Jednoho dne jsem se ocitla na párty, kde na mě začal dotírat jeden kluk. Zpočátku jsem ho odmítala, on se mi ale vysmál. Prý jsem na párty jediná holka, co je stále panna. Bylo mi hrozně. Alkohol navíc začal později působit,“ svěřila se Kate. Jejich další směr byl tedy ložnice. „O panenství jsem tak přišla s klukem, který se ke mně choval hrozně. Když bylo po všem, odešel a prostě mě nechal samotnou v pokoji. Ani si nepamatuji, jako samotný sex probíhal…“ Kate její první sex v budoucnu značně ovlivnil. Její sebedůvěra je stále na bodu mrazu a důvěra k mužům je pryč.

 

Sex
(Foto: Profimedia)

 

Můj první se stal mým manželem

 

Zcela jiné vzpomínky na první sex má čtyřicetiletá Vanessa. „O panenství jsem přišla se svým budoucím manželem. Mně bylo 16 a jemu 17. Oba jsme byli nezkušení a neměli jsme ponětí o tom, co děláme. Mé poprvé bylo tak dost bolestivé,“ vzpomíná Vanessa a potvrzuje tak to, že poprvé to zkrátka vždy není to pravé ořechové. „Praxe však dělá mistra. Opravdový požitek ze sexu jsme s manželem objevili až později. Přesto ničeho nelituji. Své poprvé jsem zažila s člověkem, kterého miluji,“ dodává.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Zbavit se panenství za každou cenu!
Nakolik si ceníš svého panenství?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Poznáme na holce, že je panna?

 

Uzavřeli jsme pakt

 

„S mým přítelem jsme jako náctiletí uzavřeli dohodu. Náš první sex se odehraje v den mých šestnáctých narozenin,“ svěřila se Daily Mailu Lucy (25). „Moc jsme se na to těšili, ale byli jsme velmi nervózní. Chyběla v tom vášeň. Chvílemi to dokonce bylo celkem trapné,“ dodává Lucy. Ze svého prvního sexuálního styku měla spíše rozpačité pocity. Jak ale sama dodává: Žádný učený z nebe nespadl. Další partneři ji nervozity zbavili raz dva.

 

A co ty? Jaké bylo tvoje poprvé? A pokud stále čekáš, jak si svůj první sex představuješ?0 hlasů
Vaše hodnocení