Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nadělila ti příroda pěkných pár kilo navíc a máš strach, že se klukům nebudeš líbit? Neztrácej hlavu.

Šance pro boubelky! Víme, jak typ kluků tě doslova potřebuje

Sexy boubelka
zdroj: Thinkstockphotos Sexy boubelka
aktualizováno 08.05.2018, 00:00 | 08.05.2018, 00:00 | Krásná.cz

Nadělila ti příroda pěkných pár kilo navíc a máš strach, že se klukům nebudeš líbit? Neztrácej hlavu.

Naštěstí co kluk, to jiný vkus na holky: někdo má radši prsaté, jiný zas ultra štíhlé a i baculky jsou pro někoho vysněným ideálem. Chce to jen nenechat se rozhodit nezájmem jedněch a počkat si na toho pravého.


Že své šance máš, ukázal i nedávný britský výzkum sexuálních preferencí. Z něj vyplynulo, že určitá skupina mužů dává mezi mnoha typy žen největší šance právě boubelkám. Jací muži to jsou?


PŘEČTI SI TAKÉ:

Autorka 50 odstínů šedi navrhla sexy prádlo. I pro baculky!
Ideální polohy pro baculky
Z baculky modelkou za 100 dní! Výzva, díky které zhubneš i ty


Výzkum zkoumal sexuální preference mužů ve věku 18-42 let. Zkoumané muže rozdělili do dvou skupin, jednu nechali relaxovat a druhou vystavili stresující zkoušce. Čekala je fingovaná prezentace před komisí a také složitý početní úkol.


Poté oběma skupinám mužů promítli fotografie několika dívek a muži měli hodnotit jejich přitažlivost. Na fotkách byly dívky štíhlé, s normální postavou i silnější. A výsledek? Muži, kteří prošli stresovou zátěží, preferovali mnohem spíše zaoblenější tvary než muži, kteří byli v klidu.


Podle antropoložky Helen Fisherové jsou tyto preference v mužích přirozeně nastavené. Již v dávných dobách, kdy nebyla vždy hojnost jídla, bylo praktičtější mít silnější a odolnější ženu, která ustála i období hladu. Tuk je navíc zásobárnou zásadních hormonů, zejména estrogenu, který v očích muže představuje větší plodnost a šanci na vlastní potomky.


Muži tedy podvědomě stále poslouchají své biologické nastavení, které při výběru hraje podstatnější roli, než momentální trendy a ideály krásy.



1 hlasů
Vaše hodnocení