Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ano, není na tom nic hrozného, když jednou za čas přidáš fotku se svým klukem na Facebook nebo Instagram. Pokud ale tohle praktikuješ skoro denně a k tomu ještě přidáváš srdceryvné komentáře a statusy, může to o vašem vztahu mnoho značit.

Sdílíte se svým miláčkem LÁSKU na Facebooku? Neuvěříš, co HROZNÉHO to o vás vypovídá!

Láska přes sociální sítě
zdroj: Thinkstockphotos Láska přes sociální sítě
aktualizováno 20.03.2017, 12:01 | 17.03.2017, 17:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Ano, není na tom nic hrozného, když jednou za čas přidáš fotku se svým klukem na Facebook nebo Instagram. Pokud ale tohle praktikuješ skoro denně a k tomu ještě přidáváš srdceryvné komentáře a statusy, může to o vašem vztahu mnoho značit.

Páry, které o svém vztahu denně podávají zprávy na Facebooku, přehnaně komentují své statusy, zveřejňují příliš mnoho společných fotek a vyznávají si veřejně lásku, prý maskují svou nejistotu ve vztahu. Tvrdí to australská expertka na vztahy a sexuoložka Nikki Goldstein.

 

PŘĚČTI SI TAKÉ:

Temná zákoutí sociální sítě zvané Facebook
TEST: Nejsi závislá na Facebooku?
13 věcí, které by měla teenagerka vědět o lásce

 

Jak to tedy je?
"Většinou toto dělají lidé, kteří skrze množství sdílených statusů a fotek hledají ujištění od ostatních, že jejich vztah je bezproblémový a funkční," řekla Nikki Goldstein. "Lajky, komentáře a názory ostatních jsou pro ně podstatnější než samotný vztah," dodává Nikki. Páry, které se vyfotí a okamžitě přidávají snímek na Instagram, přicházejí o užívání si okamžiků strávených s partnerem. "Hned řeší, jaký použít filtr a jaký hashtag napsat. Zamilovaní by spíše měli uvažovat tak, že fotografie je pouze hezká vzpomínka na skvěle strávený čas se svou polovičkou,“ tvrdí expertka na vztahy.
 

 

Co o tobě dokáže vypovědět komentář?
Nikki Goldstein tvrdí, že pokud k fotce připíšeš něco jako „můj kluk“ či „moje láska“ vykazuješ známky sobectví. "Někteří lidé nechtějí psát o svém vztahu, zveřejňovat fotografie a podobně. Někteří to dělají. Když už chceš něco zveřejnit, ať je to zábavné a ne povrchní a majetnické," řekla Nikki. Zároveň však připomíná, že to, co přidáváš na sociální sítě, slouží jako pěkná vzpomínka. Nejde ale o odraz skutečného života. Zatímco pár sdílí jednu romantickou a zamilovanou fotku za druhou, nikdy nevíš, co se děje za zavřenými dveřmi a obrazovkami počítače.1 hlasů
Vaše hodnocení