Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

My holky chceme o sexu vědět co nejvíce. Zejména pak, co se klukům v posteli vlastně líbí a co je naopak odrazuje. Pokud i tebe zajímá, jakých chyb by ses neměla dopouštět, čti dál!

Sex aneb tohle nedělej!

Omyly v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Omyly v posteli
aktualizováno 30.06.2013, 00:21 | 30.06.2013, 00:00 | Krasna.cz/an

My holky chceme o sexu vědět co nejvíce. Zejména pak, co se klukům v posteli vlastně líbí a co je naopak odrazuje. Pokud i tebe zajímá, jakých chyb by ses neměla dopouštět, čti dál!

Myslíš si, že klukovi stačí, když se s ním vyspíš, a bude spokojený? Tak to není, protože kluka lze v posteli nejen překvapit a udělat mu radost, ale mnoho věcí se dá pokazit. A právě tyto věci se mnohým dívkám zdají být třeba normální, přitom však právě kvůli nim může vztah ztroskotat. A protože to si zřejmě nikdo z vás nepřeje, je důležité vědět, čeho se máme vyvarovat.

Pokud se máme zaměřit na jednu z nejčastějších postelových chyb, pak musíme určitě zmínit předstírání orgasmu. Že ti to něco říká? Mnohé dívky mají pocit, že předstírání orgasmu nemůže nikomu ublížit. Tvůj kluk bude spokojený, nic nepozná a ty si to nějak odbudeš. To je ale opravdu špatně. Proč potom spíš se svým klukem? Sex má být radost pro oba a ne jen pro jednoho a věř, nebo ne, ale jednoho dne ti to "sedmé nebe" skutečně bude chybět a budeš po něm toužit. Laskavost tedy uděláš nejen sobě, ale i svému klukovi.

Zapomeň na falešný orgasmus. Pokud víš, že tvůj kluk tě neumí uspokojit, ale nechceš ho zklamat, jednoduše to chce se odhodlat, jít a říct mu, co se ti líbí. To kluci mimochodem zbožňují, když jim jejich holka řekne, jak to má ráda. Uvidíš, že tvůj kluk se moc rád bude snažit, aby tě do "sedmého nebe" také dovedl.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Předstírání orgasmu? Špatný nápad!
7 věcí, kterými ho spolehlivě odradíš
Tvé i jeho balící finty. Co funguje a co ne

Nakonec, proč svému klukovi dávat falešné informace o tom, co se ti líbí, když to s tebou ve skutečnosti nic nedělá? To nikam nevede a přece bys nechtěla, aby tvůj vztah skončil kvůli sexu. Náprava je jednoduchá - řekni mu, jak to máš ráda, co se ti líbí a jak to chceš. Uvidíš, že sex pro tebe bude potom o něčem jiném a váš vztah rozkvete. Bude tě to více bavit a nebudeš svého kluka tahat za nos.

 

Orgasmus
Předstíráním orgasmu nikomu nepomáháš a škodíš jen sobě. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Druhou nejčastější chybou, kterou si holky neuvědomují, je, že zapomínají používat svou fantazii. Chtěl by tvůj kluk zkoušet nové věci - novou polohu nebo místo, ale ty se k tomu nemáš a už vůbec se ti nechce něco vymýšlet? Pokud ano, zkus se nad tím zamyslet. Každý kluk si přeje, aby jeho holka byla vynalézavá a aktivní, a pokud mu kývneš na jeho milostný nápad, nemůže se mezi vámi nic pokazit. Samozřejmě musí jít o věc, která ti nějakým způsobem nevadí.

Jestliže svému klukovi splníš jeho milostná přání, určitě se dostane i na ta tvá. Postelové dobrodružství může být opravdová zábava, tak se ničeho neboj. Zejména tehdy, pokud bys ty sama chtěla něco nového - důležité je nemlčet a říct to nahlas nebo mu to ukaž. Bude nadšený!

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Proč ženy předstírají ORGASMUS a muži o tom nechtějí vědět?
SEDM NEJHORŠÍCH CHYB, kterých se dopouštějí nevěrníci

Zkoušela jsi už někdy být ve vedení, nebo necháváš vše na svém klukovi? Pokud jsi ten druhý případ, tak se zařekni, že příští postelové hrátky řídíš ty. Je hrozně jednoduché kluka v posteli ovládnout, a co je jisté - bude to zbožňovat, protože kluci milují dominantní holku, která se ráda ujme velení a zachází s ním jako s "poddaným". Opět se není čeho bát. Mnoho holek tohle nedělá, protože si připadají trapně, ale nic trapného na tom není. Naopak svému klukovi ukážeš, že i ty hodláš být ve vašem vztahu ta dominantní.

 

 

Dominantní dívka
Zmocni se svého kluka, bude ti zobat z ruky. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Dnešním posledním zabijákem vztahu, který se ukáže i v posteli, je komunikace. Možná si teď říkáš, že sex a komunikace spolu nemají nic společného, ale mají. Jestliže budeš se svým přítelem dostatečně mluvit o vašich problémech, zájmech a radostech, bude to mezi vámi jiskřit mnohem víc. Nevyplácí se, když se svým klukem jsi jen proto, že vám to klape v posteli. Jednoho dne totiž možná zjistíš, že chceš někoho, s kým můžeš i mluvit. Proto pokud víš, že mezi vámi komunikace vázne, otevřeně si promluvte - především o tom, jak je nutné si sdělovat vše, co vás trápí, co vám dělá radost. Prostě o všem, co k dobrému vztahu patří.5 hlasů
Vaše hodnocení