Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sexuální dobrodružství? Tudy cesta k ženskému vyvrcholení nevede! Čím novější milenec, tím menší šance na rozkoš!

Sex na jednu noc? Tak na orgasmus zapomeň!

Orgasmus
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus
aktualizováno 07.04.2013, 00:00 | 07.04.2013, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Sexuální dobrodružství? Tudy cesta k ženskému vyvrcholení nevede! Čím novější milenec, tím menší šance na rozkoš!

Myslíš si, že s novým sexuálním objevem to bude v posteli divoké, rajcovní a úplně nové? To možná ano. Ale také to může být trochu divné. Nevíš, co má rád, co mu dělá dobře a co se mu naopak nelíbí. A totéž on neví o tobě. Jsi nervózní, nevíš, zda se mu líbíš... Tvá nervozita ve spojení s jeho neznalostí tvého těla vede mimo jiné k absenci tvého orgasmu.

 

 

Nedávná studie časopisu American Sociological Review odhalila, že jen 11 procent žen mívá orgasmus "na první pokus", 16 procentům respondentek se to podařilo při druhém či třetím sexu s toutéž osobou.


Třetina dotazovaných žen naopak uvádí, že čím více sexu s existujícím partnerem, tím více úspěchů. A prý to rozhodně není v technice a vášni! Jde spíše o vzájemné sladění se a uvolnění.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

TIPY PRO NEZKUŠENÉ: Polohy pro stoprocentní orgasmus
Předstírání orgasmu? Špatný nápad!
Chceš zažít mnohonásobný orgasmus? Cvič!

Co ti brání v orgasmu? Pět nejčastějších překážek

 

Partnerství přeje rozkoši

 

My holky prý máme dvakrát větší šanci na orgasmus během sexu v partnerském vztahu! Cítíme se dobře, svému partnerovi důvěřujeme, a díky tomu jsme uvolněnější. A právě to je předpokladem milování zakončeného pověstnou třešničkou na dortu v podobě slastného vyvrcholení.

 

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

TEST: Proč nemáš orgasmus?
Co jsi o svém orgasmu určitě netušila!
Doma.cz: Jsme prý promiskuitní! Jak Češi střídají partnery?

 

Během příležitostného sexu dochází k orgasmu jen zřídka. Co z toho vyplývá, milé dámy? Vyplatí se ti "normální" partnerství nebo dlouhodobý milenecký vztah. Pokud tedy chceš zažívat v posteli skutečné blaho, vsaď na dlouhodobý partnerský vztah a vzájemné poznávání a prozkoumávání vaší sexuality.


Pokud jsi dosud orgasmus nezažila, vsaď na sexuální rozmanitost! Tou ale nemyslíme střídání partnerů, ale zkoušení nových a nových věcí v posteli s tím jediným. Zkuste různé polohy, nová místa, sexuální pomůcky, přijímej i dávej orální sex. Experimentujte. Ale do ničeho se nenuť a nedělej nic, co by se ti hnusilo či příčilo. Nejprve je třeba na rozkoš naladit mozek, pak tělo.34 hlasů
Vaše hodnocení