Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásný a romantický sex je nádherný, ale občas prostě potřebuje trochu okořenit. Nač spadnout do stereotypu, když se můžeš trochu odvázat?

Slečna drsňák - když tě nebaví mazlivý sex

Erotické hrátky
zdroj: Thinkstockphotos Erotické hrátky
aktualizováno 31.01.2017, 00:00 | 31.01.2017, 00:00 | tej

Krásný a romantický sex je nádherný, ale občas prostě potřebuje trochu okořenit. Nač spadnout do stereotypu, když se můžeš trochu odvázat?

Pokaždé je to stejné, předehra krátká, šup do postele a pak se milovat, líbat a mazlit. Určitě to není nic špatného, spíš naopak. Jenže každý chce jednou za čas začít něco jiného, žhavějšího a akčnějšího. Jak se odvázat a přitom se neztrapnit? Je to jednoduché.

 

Svazování

 

Pořiďte si s přítelem speciální pouta, nebo jen najdi pár šátků a přivaž si ho k posteli, sedačce nebo čemukoliv jinému. Můžeš mu také zavázat oči a následně udělat dobře vám oběma. Dráždi ho rukou, ústy a nedovol mu, aby se připojil. Převezmi celou roli a určuj další pokračování. Uvidíš, že to bude dobré pro oba. Při výběru pout opravdu pořizuj jen ty speciálně určené na sexuální hrátky. Pokud je nemáš, podestel je aspoň kusem látky, protože se ty obyčejné opravdu hodně zařezávají a není to moc příjemné. Také bys neměla končetiny utahovat moc napevno, přeci jen mu nechceš ruku odkrvit, že?

 

Svíčky a led

 

Co takhle zkusit něco hodně zajímavého? Malinko bolestivé, ale přitom velmi vzrušující? Zkus si přinést svíčku a opatrně svého miláčka polévej teplým voskem. Teplý vosk příjemně pálí, ale rozhodně ho nekapej na citlivá místa, jako je podbřišek, obličej či genitálie. To by ti asi moc nepoděkoval. Je do sexu celý zapálený? Co ho trochu zchladit? Jezdi mu po rozpáleném těle kostkou ledu, je to něco skvělého?

 

Naplácej mu

 

Naštval tě přítel něčím? Proč se hned hádat, když ho můžeš potrestat daleko lepším způsobem? Můžeš použít téměř cokoliv a nepotřebuješ zrovna bičík. Pomož si třeba vařečkou, novinami, prachovkou nebo čímkoliv vhodným. S naplácáním to určitě nepřeháněj, jde spíš o fakt, že ho zrovna plácáš než o bolest.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Má malý penis? V těchto polohách to nevadí

Bude dobrý v posteli? Tyto signály ho prozradí!

Orgasmus: když si nejsi jistá, že ho doopravdy máš

  

Udělej si z něj otroka

 

Zahraj si na dominu a nařiď svému klukovi co má udělat. Samozřejmě mu nedáš úkoly, ať za tebe umyje nádobí, ale třeba ať tě políbí na krku, ať ti sáhne na prso a podobně. Když neposlechne, vymysli mu nějaký trest. Třeba, že tě musí udělat dvakrát a nic jiného nebereš.

 

 

Zahrajte si na role

 

Zkuste si zahrát nějakou roli, kde bude tvůj kluk hrát zlobivého. Můžete vyzkoušet třeba hru na zloděje a policistku, pacienta a sestřičku nebo cokoliv jiného vás napadne. Nepotřebuješ si k tomu kupovat žádné oblečky, stačí jen dávka představivosti.

 

Dejte si stopku

 

Domluvte se, že když se jednomu něco nebude zdát, dá stopku, kterou musíte oba tolerovat. Při svazování může dostat třeba křeč, a tak si nehraj na hrdinku a hned ho rozvaž. Nikdy nevíš. Nejlepší je mít po ruce nůžky, kterými ho můžeš kdykoliv uvolnit.

 

Pravidla jsou důležitá

 

Dřív, než se do čehokoliv pustíte, si domluvte, co jste oba schopni tolerovat a co nikoliv. Každý má nějaké meze, které se mohou lišit, a občas stačí menší prohřešek k jejich překročení. Pokud s něčím nesouhlasí, určitě ho do toho nenuť a vymysli něco jiného.5 hlasů
Vaše hodnocení