Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Také si svou snídani nedokážeš představit bez křupavých cornflakes? Pak bys rozhodně měla znát jejich zvrácenou historii. Mají totiž mnoho společného s masturbací!

Snídáš KUKUŘIČNÉ LUPÍNKY? Pak bys měla vědět, co mají společného se SEXEM!

Životospráva
zdroj: Thinkstockphotos Životospráva
aktualizováno 15.08.2017, 00:26 | 15.08.2017, 00:26 | Krásná.cz

Také si svou snídani nedokážeš představit bez křupavých cornflakes? Pak bys rozhodně měla znát jejich zvrácenou historii. Mají totiž mnoho společného s masturbací!

Kdo vymyslel kukuřičné lupínky?
Už na sklonku 19. století byly vyrobeny první kukuřičné lupínky. Vděčíme za to Johnu Harvey Kelloggovi, který přišel s nápadem, jak tuhle zdravou pochutku vyrobit. Asi bys čekala, že jeho primárním cílem bylo, nakrmit hladové krky. Opak je pravdou. Kellogg si představoval, že miska kukuřičných lupínků přinutí lidi snídat, místo toho, aby si dopřávali ranní masturbaci. Podle DailyMail.com se tento Američan domníval, že sex je pro tělo velmi nezdravý, a tak se snažil vymyslet cokoliv, co lidi od této „neřesti“ odradí.

 


Nutno podotknout, že tento vystudovaný lékař držel po celý život celibát, a i když se oženil, nikdy vedle své manželky neulehl. Raději se rozhodl adoptovat děti, než aby přistoupil na myšlenku, že se svou ženou bude mít sex. Kellogg sice považoval sex za něco hrozného, ale mnohem větší vrásky mu dělala onanie. Dokonce napsal knihu Plain Facts for Old and Young: Embracing the Natural History and Hygiene of Organic Life, kde popsal 39 různorodých nemocí, které zapříčinila masturbace. Jmenovitě například epilepsii, bušení srdce, akné, slabost nebo třeba neplodnost.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TO JE ROMANTIKA! Ve školce slíbil, že si ji vezme, slib dodržel!
Rozešel se s tebou? 10 tipů, jak přežít rozchod
7 nejhorších mýtů z romantických filmů, kterým okamžitě přestaň věřit


Šílená historie

Jeho hlavní filozofie byla založená na tom, že maso a tučná jídla zvyšují sexuální touhu. Svůj zrak tedy upřel k tomu, aby vytvořil zdravou snídani, která by na naše sexuální choutky neměla žádný vliv. To se mu povedlo, a tak světlo světa spatřily kukuřičné lupínky. Kellogg ale rozhodně nezahálel a během svého života vymyslel nespočet zdravých snídaní, které měly stejný úkol jako cornflakes. Bohužel všechny jeho objevy neměly takový úspěch jako lupínky. Určitě nám dáš za pravdu, že jeho nápad, aby se dívkám aplikovala na klitoris kyselina karbolová, byl zcela šílený. Tvrdil, že jedině tak se „vypálí“ sexuální touha. No o moc lépe na tom nebyli ani chlapci. Těm totiž doporučoval, aby si přes předkožku přetáhli stříbrný drát, který by zabránil erekci a způsobil podráždění.

 

Tak co? Překvapila tě sexuální minulost kukuřičných lupínků? 0 hlasů
Vaše hodnocení