Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Říká se, že lásce neporučíš. Pokud se ale zamiluješ do nevhodného kluka, nakonec to skončí zlomeným srdcem. Tím tvým.

Těmhle týpkům se rozhodně vyhni

aktualizováno 17.07.2012, 13:07 | 17.07.2012, 00:00 | Krasna.cz/lk

Říká se, že lásce neporučíš. Pokud se ale zamiluješ do nevhodného kluka, nakonec to skončí zlomeným srdcem. Tím tvým.

Hodně lásek dopadne špatně a je jasné, že za svůj život prožiješ několik rozchodů. Pokud si však vybereš týpka pro vztah nepoužitelného, bude tě srdce bolet víc, než by muselo, a k tomu všemu budeš mít poničenou sebedůvěru a hodně špatných vzpomínek.

A co je ještě smutnější, utíká ti čas, který bys mohla strávit po boku někoho, kdo si to zaslouží, kdo tě obohatí a kdo si tě bude vážit. Protože takového partnera by si měla najít každá holka.

Jaký typ tě odvede spíš do pekla než do ráje?

Ženatý nevěrník
Nebo v tvém případě možná jen zadaný, s dlouhodobou známostí. Ženatí muži mají své vyzkoušené triky, jak tě dostat. Rozhodně si to totiž už vyzkoušeli a možná, že ne jen jednou. Určitě s nimi zažiješ mnohá dobrodružství a při sexu ti ukážou sedmé nebe, jsou to přeci zkušení muži. Ale nevěř těm povídačkám, jak jim to doma nefunguje, že je manželka nechápe, že ji opustí a budou žít navěky s tebou. Nebudou. Až dojde na lámání chleba, nakonec poslušně stáhnou ocas a připlazí se domů k manželce. A tobě zbydou jen oči pro pláč a sebevědomí, které zničily lži, co si budeš muset během vašeho vztahu vyslechnout.

 

 

Děvkař
Je těžké odolat, protože většinou dostane, co si zamane. Pokud si vybere tebe, bude tě dobývat takovým způsobem, že se budeš cítit jako královna. S ním pocítíš to, cos možná ještě necítila – budeš nejžádanější a nejzbožňovanější ženou světa. Ale pokud se zamiluješ do děvkaře, patrně tě podvede hned, jak se otočíš. Hned, jak ho zaujme jiný objekt. On totiž nehledá tu nejlepší, nebo aspoň lepší, než jsi ty. Jakmile tě svede, zatouží po změně. Nevěř, že bys ho mohla změnit. Změnit se musí sám a to udělá, až sám bude chtít. Takže asi tak za 10 let, až bude mít pupek a půlku vlasů.

Maminčin mazánek
Poznáš ho snadno, protože asi tak hned na prvním rande bude o své mamince hodně mluvit. Pokud tě to nezarazí, možná by ti to mělo dojít v okamžiku, kdy tě s ní začne srovnávat. A na to bacha, mamince se žádná nevyrovná! I když bys to kvůli své lásce zkoušela, nakonec to stejně neuděláš tak dobře jako ona. Tak proč se vůbec snažit?

 

 

Samolibý blb
Má super tělo, velké svaly, vypadá k sežrání. Chodí pomalu, používá rozvláčná gesta a je navoněný víc než ty. Pokaždé, když něco pronese, podívá se, jestli to na tebe udělalo patřičný dojem. Když se pokusíš odvést pozornost na chvilku k sobě, usměrní tě do správných kolejí. A to znamená být usměvavá, perfektně upravená a k němu s láskou vzhlížet. Kdo by o tohle stál?

PŘEČTI SI TAKÉ:
Chyby, kterými ho doženeš k rozchodu
Čtenářky vypráví: Poznali jsme se na internetu - a vyšlo to
Můj kluk se ke mně chová hnusně - co dělat?

Sexy hňup
Tenhle taky vypadá božsky a co víc, umí tě i skvěle pomilovat. Jakmile se tě dotkne, roztřeseš se touhou. V přítmí ložnice tě vynáší do nebes a ty si myslíš, že by to i šlo. Jenomže pak touha trošku pomine a začneš skutečně poslouchat, co říká. A ouha, on je vlastně úplně blbej. Tak tohohle týpka si můžeš nějakou dobu hýčkat jako milence, ale na vztah radši nemysli. Uvědom si, že blbost se dědí. Chceš mít blbé děti?

 

 

Závislý
Sedí celé dny doma před počítačem? Propije, prohraje v automatech, nebo dokonce profetuje každou korunu, kterou má? Tak do tohohle se taky raději ani nepouštěj. Je otrava soutěžit o pozornost kluka s jinou holkou, ale soutěžit s drogou se nedá, ta vžddycky vyhraje. Takže ztratíš jen spoustu času.. A pokud bys to přece jen zkoušela, můžeš nakonec dopadnout stejně.

Lakomec
Nepoznáš to hned. Zvlášť pokud patříš k těm, které si na rande za sebe alespoň občas zaplatí samy. Jakmile ale zjistíš, že jsi už poněkolikáté platila ty a navíc jsi i kupovala lístky do kina, popcorn a colu, zpozorni. Pokud bude situací, kdy budeš platit ty, přibývat a on ti navíc začne kecat i do toho, za co utrácíš své peníze, pošli ho k šípku. Pokud to neuděláš, draze to zaplatíš.

 

 

Puntičkář
V jeho pokojíčku jsi jako u vytržení, pod postelí žádné špinavé prádlo, na poličkách žádný prach a knížky srovnané buď podle abecedy, nebo podle velikosti. Možná ti to připadá super, ale uvědom si, kolik takový úklid stojí času. Pokud nejsi podobně založená, brzy tě začne štvát, že přítel, místo aby šel s tebou ven, radši uklízí. A to si teprve představ, že časem bude chtít, abys podobně uklizeno měla i ty.

S jakým typem kluků máš zkušenost ty? A co tě nejvíc ve vztahu rozčiluje?3 hlasů
Vaše hodnocení