Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Společné tetování se stalo hitem. Holky a kluci po celém světě hledají ten nejlepší obrázek, kterým by zpečetili svou lásku. Je to dobrý nápad? Nebo se vyplatí společné tetování neuspěchat?

Tetování pro páry. Ano nebo ne?

Tetování pro páry - 1
zdroj: Pinterest Tetování pro páry - 1
aktualizováno 16.05.2016, 00:17 | 16.05.2016, 00:17 | Krásná.cz / DyA

Společné tetování se stalo hitem. Holky a kluci po celém světě hledají ten nejlepší obrázek, kterým by zpečetili svou lásku. Je to dobrý nápad? Nebo se vyplatí společné tetování neuspěchat?

Vše si důkladně promyslete
Pokud jste se s přítelem rozhodli, že si dáte společné tetování, pak si musíte být stoprocentně jisti. A to nejen ve výběru obrázku, ale především svou láskou. Měj na mysli, že v šestnácti jde opravdu o velké rozhodnutí, které bys měla nechat až na později. Existují stovky holek, které si okolo patnáctého roku daly vytetovat nápis nebo obrázek, se kterým se postupem času přestaly ztotožňovat. A o společných tetování to platí dvojnásob. Jestli vaší lásce opravdu věříš, tak přece nebude vadit, když si společné tetování dáte za pět let. Nebo třeba v den vaší svatby. 

 

 

Tetování pro páry - 14
(Foto: Pinterest)


Máš jasno?!
Dobře, pokud na tetování trváš a nehodláš se ho vzdát, tak nezapomeň vše probrat s rodiči. Možná to zní staromódně, ale rodiče by měli mít právo o tvém kroku vědět. Teprve pak ho můžou respektovat. Pokud tak neučiníš, tak si doma akorát zavaříš na zbytečné problémy.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tetování pro páry. Ano nebo ne?
Vše o tetování, jak probíhá a bolí?
Rihanna má nové tetování: Odhalila, komu patří její srdce


Přípravy jsou nejdůležitější
Už víte, jaké tetování chcete? Pokud ne, tak na internetu najdete nespočet nápadů. Stále platí, že nechat si vytetovat jméno svého přítele, je v tomto věku opravdu riskantní. Co třeba tetování, které bude skvěle vypadat odděleně, ale i dohromady. Pokud jste duchovně založeni, můžeš si nechat vytetovat jin a tvůj kluk jang. Oblíbené jsou také písmenka K a Q. K značí slovo king a Q logicky queen. Pokud se necítíš jako královna, tak si můžeš nechat na prst vytetovat půlku srdce a tvůj miláček druhou.

 

Anketa
Společné tetování s tvou láskou - šla bys do toho?
 


Velké finále
Obrázek máte vybraný a co teď? V první řadě si najděte tatéra, který má už pár kérek za sebou. Internet je opravdu mocný, a tak si můžeš najít toho nejlepšího tatéra ve městě. Nezapomeň si přečíst rizika tetování. Na Youtube najdeš mnoho videí, která ti zodpoví veškeré otázky. Pak už ti jenom přejeme, abyste z nového tetování byli nadšení a dělalo vám radost celý život.

 

Načerpej inspiraci v naší galerii.

 

Fotogalerie

1 / 19 Otevřít fotogalerii



6 hlasů
Vaše hodnocení