Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nedosahuješ při milování orgasmu? Nemusíš se o něj pokoušet v akrobatických a krkolomných polohách. Úplně stačí trošičku vylepšit ty klasické.

TIPY PRO NEZKUŠENÉ: Polohy pro stoprocentní orgasmus

aktualizováno 12.01.2012, 00:00 | 12.01.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Nedosahuješ při milování orgasmu? Nemusíš se o něj pokoušet v akrobatických a krkolomných polohách. Úplně stačí trošičku vylepšit ty klasické.

Milování si užíváš, ale chybí tomu pověstná třešinka na dortu. I když při masturbaci nebo orálních hrátkách nemáš problém dostat se až na vrchol, při klasickém milování se orgasmus ne a ne dostavit. Nemusíš se kvůli tomu trápit nebo si připadat divně. Má s tím potíž spousta žen a dívek. Chce to na to nemyslet, uvolnit se a nestresovat se. A třeba i zkusit některou z poloh, při kterých orgasmu dosáhneš nejsnáze.


Milování vestoje

 

K orgasmu tě snadno přiblíží poloha zezadu. Nemusíš hned padnout na všechny čtyři, vyzkoušejte tuto polohu vestoje. Postav se před svého drahého zády k němu a nechej ho, ať do tebe zezadu vstoupí. Případný výškový rozdíl dolaďte tím, že se lehce rozkročíš a pokrčíš v kolenou, nebo naopak vypneš na špičky. Pro lepší stabilitu se můžeš rukama opřít o stěnu nebo skříňku před sebou. Lehce podsaď pánev, povystrč zadek a nakloň tělo jemně dopředu. V této poloze se jeho penis tře příjemně o tvůj bod G a vystřelí tě do vytoužených výšin.


Vylepšený misionář

 

Spousta párů si ráda užívá v klasickém misionáři, protože si v něm mohou užívat intimních pohledů do očí a polibků. Pokud ji máte rádi i vy dva, ale ty v ní orgasmu nedosahuješ, zkus si najít správný úhel. Podlož si zadeček malým polštářkem, čímž se úplně změní úhel, ve kterém do tebe tvůj kluk proniká. Zkus také experimentovat s nohama. Nemusíš je mít položené a lehce roztažené, zkus je třeba přitáhnout koleny k břichu a chodidly se opři o hruď tvého milého, nebo mu je natažené přehoď přes ramena. Tak si užiješ si každý pohyb vašeho spojení.

 


Užijte si v kuchyni

 

V kuchyni můžete uspokojit i jiné potřeby, než jen hlad. Vyzkoušejte milování na kuchyňské lince. Ty se na ni posadíš úplně na kraj, roztáhneš nohy a tvůj kluk tě bude mít tak akorát vysoko, aby se do tebe pohodlně dostal. Stejně vám poslouží i pračka nebo podobně vysoká skříňka, variantou je, když se posadíš na kraj postele a tvůj kluk před tebou klečí. Určitě doma najdete spoustu míst, které vám svou výškou budou vyhovovat.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš zhubnout? Milujte se vestoje!
Ženská ejakulace: jen mýtus z porna?
Každá z nás může mít orgasmus. Jen vědět, jak na to!


Obrácený koníček

 

Řada dívek dosahuje orgasmu nejsnáze, když si sama může regulovat úhel a rychlost pronikání. A to jde nejkrásněji v poloze na koníčka, kdy tvůj kluk leží na zádech a ty na něm obkročmo sedíš. Pokud ani v této poloze nic necítíš, zkus jednoduchý trik – otoč se k příteli zády. Posaď se na něj obkročmo, ale zády k jeho tváři. Můžeš si buď kleknout, nebo jít do podřepu, který je ale méně pohodlný. Penis se do tebe v této poloze dostane v trochu jiném úhlu a bude příjemně stimulovat tvůj bod G. Uvolni se, vychutnávej si každý pocit a sama si urči, jakou rychlostí se dostaneš k vysněnému orgasmu.11 hlasů
Vaše hodnocení