Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nejnovější průzkum ukazuje, že chůze ženy hodně neřekne o jejím sexuálním životě.

To je objev! Chůze ženy odhalí, zda snadno dosáhne orgasmu

Nohy
zdroj: Thinkstockphotos Nohy
aktualizováno 13.04.2016, 00:41 | 13.04.2016, 00:41 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Nejnovější průzkum ukazuje, že chůze ženy hodně neřekne o jejím sexuálním životě.

Chůze ženy odhalí více než jen to, co má na sobě oblečené a zda se v tom cítí dobře. Nedávná studie potvrzuje, že to, jak si něžné pohlaví vykračuje, ukáže, kolik orgasmů má za sebou. Energický a volný krok svědčí údajně o tom, že byla žena vícekrát sexuálně uspokojená. Naopak strnulá chůze svědčí o sexuální zdrženlivosti.

 

Studie se uskutečnila v Belgii a její výsledky publikoval Journal of Sexual Medicine. Vědci sledovali skupinu žen při chůzi ještě předtím, než vyplnili dotazník s otázkami o jejich sexuálním životě.

 

Orgasmus
(Foto: Profimedia)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Masturbuješ? Triky pro ještě výbušnější orgasmus
Jak kluk ZARUČENĚ POZNÁ, že orgasmus jen předstíráš?
Proč předstíráme orgasmus?

 

Průzkum ukázal, že ženy, které dosáhly vyvrcholení, vyzařovaly více sebevědomí a větší důvěru v sebe samu. Ale energičtější chůze nemusí dokazovat jen to, že žena přežila mnoho orgasmů. Často tak chodí ty, které nosí boty na vysokých podpatcích. Na výsledky studie se asi spoléhat nebudeme.

 

Když si však všimnete, že na vás na ulici dívají nějací muži, může to být i díky této informací a jen odhadují, jaký je váš sexuální život.6 hlasů
Vaše hodnocení