Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Málokdo se může pochlubit, že mu láska vydržela tak dlouho. Matt ale svou vyvolenou poznal už v mateřské školce.

TO JE ROMANTIKA! Ve školce slíbil, že si ji vezme, slib dodržel!

Matt si vzal svou lásku ze školky - 3
zdroj: Instagram, Laura Scheel Grodsky Matt si vzal svou lásku ze školky - 3
aktualizováno 22.07.2017, 00:59 | 22.07.2017, 00:59 | Krásná.cz

Málokdo se může pochlubit, že mu láska vydržela tak dlouho. Matt ale svou vyvolenou poznal už v mateřské školce.

Svou první lásku si pamatuje asi každý. Tomuhle páru z Phoenixu v americké Arizoně zbyly ale víc než vzpomínky - vztah jim vydržel až do manželství. O pohádkovém příběhu informoval portál Today.com.

 

Matt Grodsky poznal Lauru Scheelovou v mateřské škole, když byly oběma tři roky. "Nepamatuju si, kdy jsem ji viděl poprvé, ale byla to prostě taková holka, která mě vždycky nechala za ní dolejzat. A já jsem ji ohromoval tím, že jsem citoval hlášky ze Lvího krále," popsal Matt.

 

Matt si vzal svou lásku ze školky - 2
(Foto: Instagram, Laura Scheel Grodsky)

 

Dvojice se okamžitě stala nerozlučnou, chodili si spolu hrát, případně je rodiče brali na "rande" do kina. Jednoho dne se Matt postavil před třídu ve školce a spolužákům oznámil, že Lauru miluje a jednou si ji vezme. Děti se mu vysmály, ale on odpověděl: "Jen počkejte!"

 

To čekání se nakonec protáhlo víc, než by oba chtěli. Každý šel na jinou základní školu a jeden druhého vídali jen na vánočních pohlednicích, které si rodiny posílaly. Málem se z toho stala jen další dětská láska, která nevydržela, ale náhoda je svedla znovu dohromady.

 

Matt si vzal svou lásku ze školky - 5
(Foto: Instagram, Laura Scheel Grodsky)

 

V prvním ročníku střední školy uviděla Laura v telefonu své kamarádky Mattovo jméno. Dívka totiž chodila s její dávnou láskou na základní školu a když slyšela Lauřino vyprávění, ihned je chtěla dát znovu dohromady. Poslala Mattovi Lauřino číslo a bylo to. Po dvou týdnech spolu znovu chodili.

 

Po maturitě se jejich cesty opět rozdělily, teď už si ale lásku nenechali protéct mezi prsty. Snažili se ze všech sil, aby jejich vztah na dálku fungoval, což se jim přes několik krizových momentů podařilo.

 

Matt si vzal svou lásku ze školky - 7
(Foto: Instagram, Laura Scheel Grodsky)

 

Od prosince má jejich pohádkový příběh happy end. Matt požádal Lauru o ruku před mateřskou školou, kde se jako děti potkali, a po dvaceti letech konečně splnil svůj slib.1 hlasů
Vaše hodnocení