Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Během života se zamilujete jen do tří osob. A do každé z jiného důvodu!

Tohle jsou tři ŽIVOTNÍ LÁSKY, na které nikdy nezapomeneš

Romance - 2
zdroj: Thinkstockphotos Romance - 2
aktualizováno 18.05.2017, 00:07 | 18.05.2017, 00:07 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Během života se zamilujete jen do tří osob. A do každé z jiného důvodu!

Láska je přirozenou součástí našich životů. Za celý život se zamilujeme do různých osob, které mohou, ale nemusí mít nic společného. Psychologové zjistili, že skutečně se však zamilujeme pouze třikrát. Vždy do jiného typu a z jiného důvodu. Portál Tapoos zveřejnil tři druhy lásky, které nám navždy zůstanou v paměti a ovlivní náš život.

 

Láska ze střední školy

 

Ačkoliv zamilovat se můžeme už jako děti, skutečně si lásku uvědomujeme, až když jsme starší. Proto je láska ze střední školy jedna z nejsilnějších a dokáže nás ovlivnit nejvíce. Jsme mladí, nerozvážní a nemáme předsudky. Zajímá nás pouze daný okamžik - a v tom je to kouzlo. Nevěříme, že by někdy mohl přijít konec a když přijde, je těžké připustit si to. Proto nám zůstává vrytá v paměti ještě dlouhá léta a má rozhodující dopad na výběr dalšího partnera.

 

 

Komplikovaná láska

 

Říká se, že protiklady se přitahují. Proto se často stává, že člověk oddaný lásce, si najde někoho, kdo lásku bere jako samozřejmost. Tehdy vznikají ve vztahu problémy a člověk, do kterého jsme se zamilovali, se nám začíná vzdalovat. V pomyšlení, že najdeme někoho jiného, se zas a znova vracíme k témuž a tento koloběh se opakuje.

 

Pokud prožijeme tento typ lásky, zanechá to v nás stopy. I přes bolest, kterou ve vztahu prožíváme, se na něm snažíme zapracovat. Tento druh lásky s sebou přináší pády i vzestupy, psychickou i fyzickou bolest. Věříme, že jednoho dne se to změní a všechno bude tak, jako předtím. No, bohužel je to vždy jen horší.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

17 faktů o lásce
13 věcí, které by měla teenagerka vědět o lásce
Poznej, že to, co on cítí, není láska

 

Nečekaná láska

 

V životě přichází několik věcí nečekaně. Jedna z nich může být i láska. Když to čekáme nejméně, potkáme někoho, kdo pro nás bude znamenat nejvíce. Tento typ lásky náš život změní k nepoznání. To, co bylo rutinou se změní a prioritou se stane jiná věc. V této lásce akceptujeme, kdo jsme, aniž bychom cokoli měnili. Nelze naplánovat, kdy se tento typ objeví v našem životě, proto si stanovujeme vlastní plavidla.0 hlasů
Vaše hodnocení