Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nacházíš na sociálních sítích samé obrázky zamilovaných? Kamarádky na tebe nemají čas, protože jsou neustále se svou drahou polovičkou? Zní ti v uších playlist se srdceryvnými songy? Neboj se, máš jednatřicet dní na to, abys i ty patřila mezi šťas...

Účinný MANUÁL, díky kterému najdeš v květnu LÁSKU

Zamilovaný pár
zdroj: Thinkstockphotos Zamilovaný pár
aktualizováno 30.04.2017, 00:11 | 30.04.2017, 00:11 | DyA

Nacházíš na sociálních sítích samé obrázky zamilovaných? Kamarádky na tebe nemají čas, protože jsou neustále se svou drahou polovičkou? Zní ti v uších playlist se srdceryvnými songy? Neboj se, máš jednatřicet dní na to, abys i ty patřila mezi šťastně zadané.

Pamatuješ si na challege, které ovládly celý internet? Náš manuál funguje na podobném principu. Dodrž každý den stanovený úkol, a na konci tě čeká sladká odměna v podobě pana Božského.


1. 5. 

Bojíš se otevřít Instagram, aby na tebe nevykoukly samé zamilované obrázky? To je chyba! Závist ti novou lásku nevyčaruje. Drž se zlatého pravidla, které zní: "Přej a bude ti přáno." Tak směle otevři všechny sociální sítě, a olajkuj každou zamilovanou fotku. Přece nechceš patřit mezi závistivce.


2. 5. 

Nejvyšší čas změnit si profilovku. Pryč s fotkou, která ti zdobí profil už dva roky. Popros kamarádku, aby tě vyfotila v jarní přírodě. Rozkvetlé stromy budou dokonalým pozadím. Uvidíš, že se lajky jenom pohrnou. Možná i od tvé tajné lásky.


3. 5. 
Středy patří mezi nejnáročnější dny. Dnes si dopřej parádní relax. Zapal si svíčky, vyrob si domácí masku na pleť a užívej si dne jenom pro sebe. Uvidíš, že až s někým budeš chodit, tak ti na podobné procedury nezbude čas.

 


4. 5. 
Vezmi si papír, na který napiš všechny vlastnosti, které by měl tvůj budoucí kluk mít. Pořádně se nad tímto úkolem zamysli a promysli, které vlastnosti se k tvé osobě nejvíce hodí. Papírek si nech na očích, budeš ho potřebovat zítra.


5. 5. 
Vezmi si papírek s vysněnými povahovými rysy a nahlas ho přečti. Řekni si kouzelnou formulku, která zní: "Můj milý vesmíre, přeji si najít lásku, která bude..." Poté papírek ukliď na nějaké tajné místo. Dále už o celé věci nepřemýšlej. Uvidíš, jak si vesmír s tvým přáním pohraje.


6. 5. 
Už dlouho přemýšlíš nad nějakým hezkým kouskem oblečení? Kup si ho! Člověk by si měl občas udělat radost, tak proč ne dnes?


7. 5. 
Zkoušela jsi někdy seznamovací aplikace? Pokud ne, tak dnes je ten ideální čas. Neber to příliš vážně, spíš se u toho zkus odreagovat.

 

 

8. 5. 
Stále přemýšlíš nad tím, proč tě opustil tvůj bývalý kluk? Zkus ho konečně vymazat ze svého života. Prohledej pokoj, a vyhoď všechny věci, které ti ho připomínají. Pokud je nechceš vyhodit, dej je do krabice a odnes do sklepa.


9. 5. 

Kup si knížku, která je zaměřená na vztah mezi mužem a ženou. V knihkupectví jich najedeš stovky. Některé jsou napsány s velkým nadhledem.


10. 5. 
Napiš klukovi, který se ti líbí. Nevadí, že ještě nemáte společné téma. Jenom to zkus.


11. 5. 
Podívej se na nějaký romantický film a sleduj balící techniky, které používá hlavní hrdinka. I z filmů se toho člověk může hodně naučit.

 


12. 5. 
Vyraz si se svou kamarádkou ven a popros ji, aby s sebou vzala své kamarády. Třeba mezi nimi bude někdo, kdo ti padne do oka.


13. 5. 

Udělej si náš test, ze kterého zjistíš, jaký typ kluka se k tobě hodí. Najdeš ho zde.


14. 5. 
Zavzpomínej na své staré lásky. Napiš si jejich jména do sešitu a ke každému připiš pár vlastností, které jsi na nich milovala.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

17 faktů o lásce
10 signálů správné a špatné lásky
Může ti první láska vydržet celý život?


15. 5. 
Jsme skoro v polovině! Dnes si naordinuj odpočinkový den. Zkus si třeba zacvičit jógu, nebo zameditovat.


16. 5. 

Předevčírem jsi napsala na papírek jména starých lásek. Dnes zkus jedné své staré lásce (třeba ze školky) napsat. Jen tak.


17. 5. 
Vezmi na rande svou kamarádku. To nevadí, že ji nemiluješ. I kamarádky mohou mít výborný vztah. Běžte do kina, na dobrou večeři nebo třeba na šlapadla. Uvidíš, že si společný den užijete.


18. 5.
Zkoušela jsi magii? Co si takhle vyčarovat lásku díky drahým kamenům. V našem článku se dozvíš více.

 


20. 5. 

Najdi si nový koníček. Může to být naprosto cokoliv. Zkus malovat, chodit do posilovny nebo třeba tančit. Hlavně jde o to, aby tě nová aktivita bavila a naplňovala.


21. 5. 

Vezmi si do školy (práce) květinovou čelenku. Nejen, že v ní budeš vypadat jako bohyně, ale dodá ti jiskru a šmrnc. Návod na její výrobu najdeš zde.


22. 5. 

Zkus se řídit tím, že člověk by neměl hledat lásku proto, aby byl šťastný. Buď šťastná i bez lásky. Pro jistotu si toto motto napiš na papírek a vlož do diáře, nebo třeba připíchni na nástěnku.


23. 5. 
Směj se! Už od rána zkus překypovat pozitivní náladou. Směj se kolem sebe, rozdávej úsměvy a dělej dobré skutky.


24. 5. 
Dnes udělej něco, k čemu ses už dlouho chystala, ale stále jsi to odkládala. Poté se odměň pořádnou dobrotou (dortík?).


25. 5. 

Jsi spíše introvert? Dnes se hecni a zkus být více společenská. Bav se s každým koho potkáš. Uvidíš, že si brzy na otevřenou komunikaci zvykneš a nebude ti dělat problém.

 


26. 5. 

Možná jsi ještě nenašla toho pravého, protože se stále podceňuješ. Zkus se zaměřit na své sebevědomí. Pokud nevíš, jak na to, pak si přečti tento článek.


27. 5.
Vezmi partu kamarádu a běž se bavit. Vyraz tam, kde tě to nejvíce baví.


28. 5.
Závěr měsíce je za dveřmi. Vynechala jsi některý den? Pak se k němu vrať a dnes challenge splň.


29. 5. 
Pozvi svou tajnou lásku na rande. Je sice pravda, že by měl udělat první krok kluk, ale bohužel občas je potřeba ženská akčnost. Neboj se. Jediné, co se může stát je to, že tě odmítne.


30. - 31. 5. 
Zrekapituluj si měsíc květen, čekej na lásku a především buď trpělivá. Udělala jsi maximum, teď už stačí jenom vyčkat.0 hlasů
Vaše hodnocení