Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Možná budeš namítat, že s přítelem slavíte pouze První máj. My si ale myslíte, že oslav není nikdy dost. Zkus letos udělat výjimku, a připrav pro svého miláčka nezapomenutelný svátek zamilovaných. Uvidíš, že přítele dokonale překvapíš.

Valentýn je za rohem! Už máš pro svého kluka dárek? DIY

Dárek z lásky
zdroj: Thinkstockphotos Dárek z lásky
aktualizováno 01.02.2018, 00:58 | 01.02.2018, 00:58 | DyA

Možná budeš namítat, že s přítelem slavíte pouze První máj. My si ale myslíte, že oslav není nikdy dost. Zkus letos udělat výjimku, a připrav pro svého miláčka nezapomenutelný svátek zamilovaných. Uvidíš, že přítele dokonale překvapíš.

Připravili jsme pro tebe seznam několika dárečků, které zvládneš vyrobit rychle a levně. 

 

PÁNSKÁ KVĚTINA
Souhlasíme s tím, že kytky jsou jenom pro holky. Na druhou stranu, pokud zvolíš vtipnou variantu, pak můžeš květinku nadělit i svému klukovi. Stačí, když ji přizpůsobíš jeho životnímu stylu a oblíbeným produktům.

 

Valentýnské dárky - 1
(Foto: Pinterest)


Co budeš potřebovat:
Nové spodní prádlo
Malé lahvičky alkoholu
Špejle
Květináč
Krepový papír


Jak na to:

Nejprve si vytvoř "růže" z nového spodního prádla, které smotej tak, aby vytvořilo požadovaný tvar. V nejlepším případě zvol červenou nebo bílou barvu, která bude evokovat opravdové květiny. Vzniklé květy připevni na špejle obmotané zeleným krepovým papírem. Teď už stačí, když malé lahvičky alkoholu připevníš tavicí pistolí k silnější špejli. V neposlední řadě špejle naaranžuj do květináče, který můžeš dozdobit srdíčky a zamilovanými motivy. A máš hotovo!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Den svatého Valentýna: kde se vlastně vzal?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: My a Valentýn!
Jak na nejkrásnější valentýnské fotky? 9 rad pro každého

 

ZALÁSKOVANÁ KRABICE
Snad všichni kluci milují dobré jídlo a pití. Zkus toho využít, a vyrob pro svého kluka krabici plnou pochoutek, které má rád. Můžeš zvolit třeba jenom sladkosti, nebo naopak pouze slané dobroty, na kterých ujíždí. Pokud ti tento dárek připadá suchý, pak můžeš na každou věc připevnit malý vzkaz z lásky, který tvého přítele určitě dojme.

 

Valentýnské dárky - 2
(Foto: Pinterest)


Co budeš potřebovat:
Velkou krabici
Barevné papíry
Oblíbené produkty


Jak na to:
V první řadě se zaměř na samotnou krabici, kterou ozdob barevnými papíry v červené nebo růžové barvě. Nezapomeň na srdíčka, která by měla celé krabici dominovat. Teď už stačí, když do krabice naaranžuješ jednotlivé produkty a máš hotovo! Jsme si jistí, že tento dárek potěší každého kluka, který rád debužíruje.


ROMANTICKÝ VÝROBEK

Máš doma romantického kluka, který si pamatuje všechny vaše společné chvíle a i ve tři v noci by si vzpomněl, v kolik hodin jste se seznámili? Pak je na čase, abys mu vyrobila dárek, který bude odkazovat k vašemu vztahu.

 

Kde to začalo?
Co takhle zarámovat vaše první rande? Chápeme, že to může znít jako blbost, ale je to jednodušší, než by se mohlo na první pohled zdát. Stačí, když si na mapě najdeš místo, kde jste se poprvé potkali, a následně ho vytiskneš. Do velkého rámečku vlož čtvrtku, ze které vystřihni "kapičku" podobnou té, kterou najdeš na online mapách. Teď už stačí dát mapu do rámu, na to vložit kapičku a připsat datum a vaše jména. Minimalistické, ale naprosto romantické.

 

Valentýnské dárky - 3
(Foto: Pinterest)


Vaše vzpomínky
Tento dárek je poměrně profláknutý, ale to neznamená, že je špatný. Pokud jsi ho ještě nevyráběla, pak je nejvyšší čas, abys ho vyrobila. Vezmi si velký rámeček, ze kterého vyjmi sklo. Následně po rámečku roztáhni šňůrku, na kterou připevni vaše společné fotografie. Nechceš ztrácet s výrobou tohoto rámečku čas? Máme pro tebe tip! V mnoha obchodech s dekoracemi již seženeš podobné rámečky, které jsou připravené jenom na to, až připevníš fotografie.

 

Valentýnské dárky
(Foto: Pinterest)0 hlasů
Vaše hodnocení