Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V posteli se může přihodit leccos. Některé chvilky se ti ale nezapíšou jako ty nejlepší vzpomínky. Co nahrnulo červeň do tváří našim blogerkám a čtenářkám?

Vaše nejhorší sexuální trapasy!

aktualizováno 08.05.2011, 10:51 | 08.05.2011, 10:22 | Krasna.cz/trm

V posteli se může přihodit leccos. Některé chvilky se ti ale nezapíšou jako ty nejlepší vzpomínky. Co nahrnulo červeň do tváří našim blogerkám a čtenářkám?

Trapasy jsou nepříjemné, ať se stanou kdekoli. V posteli ovšem dokážou potrápit o to víc. Existuje na ně prý jediné řešení – zasmát se jim. V ten okamžik ovšem postižené osobě do smíchu rozhodně není. Na jaké nejčernější chvíle vzpomínají naše blogerky a čtenářky i čtenáři?

 

Ivča: Víš, s kým spíš?


Protože chodím na střední mimo naše město a bydlím tam na intru, vídáme se s mým klukem jen o víkendech. Samozřejmě je to hrozně dlouhá doba odloučení, a tak si hodně voláme nebo spolu chatujeme po icq. Nedávno mě můj kluk přemluvil k sexu po icq a bylo to vážně super. Takže vždycky, když jsem na pokoji sama, dopřáváme si hanbatou konverzaci. Jednou mě ale docela zaskočil, protože byl dost sprostý a bylo to trochu jiné, než obvykle. Nechtěla jsem ho zklamat, takže jsem na jeho narážky reagovala v podobném duchu, i když jsem měla chvilkami chuť to ukončit. O víkendu jsem se ho na to nenuceně zeptala a nestačila jsem se divit. Tento týden jsme spolu prý vůbec žádný sex po icq neměli! Nakonec se ukázalo, že se mnou chatoval jeho mladší brácha, který se mu naboural do počítače.


Monique: Seznámení s rodiči


S Michalem jsme spolu chodili teprve krátce, takže jsem ještě neznala nikoho z jeho rodiny, kromě jednoho z jeho bratrů. Za jakých okolností je nakonec poznám, mě ale nenapadlo ani v těch nejčernějších snech. Jednou jsme byli u Mišáka v pokoji a mazlili jsme se. Byli jsme už oba úplně nazí, já na něm seděla – a v tom se otevřely dveře, v nich stála jeho mamka a nadávala mu, proč sakra zase neuklidil. Než jí došlo, co se v pokoji děje, vychrlila ze sebe ještě pár vět. Já celá zrudla a přikryla jsem se polštářem, div jsem u toho Michala nezmrzačila, jak jsem mu ho tahala zpod hlavy. Jeho máma pak sice konečně dveře zavřela, ale viděla nás, a nejen ona. Za zády jí stál Míšův táta a ještě jeho druhý brácha. Byla jsem z toho na zhroucení, brečela jsem. Pak jsem se oblékla a potichu se vykradla z bytu. Na skutečné seznámení s rodiči došlo asi až za dva měsíce. I tak jsem byla pěkně rudá, hlavně když si Míšův táta neodpustil pár vtipných poznámek.


Péťa: Nepříjemný zvuk


Mám trošku větší břicho, takže když jsem byla před mým klukem poprvé nahá, styděla jsem se a snažila ho všelijak zatahovat a otáčet se tak, aby ho neviděl. Jenže jak jsem držela břicho pořád křečovitě zatažené, nějak mě rozbolelo a z ničeho nic jsem se uprdla. Strašně dlouze a nahlas. Můj přítel se tomu nejdřív zasmál, jenže pak ucítil ten smrad. Zacpal si nos a rychle běžel otevřít okno. Já myslela, že studem omdlím.


LuciPuci: Menstruace


Než jsem začala brát antikoncepci, měla jsem docela nepravidelnou menstruaci. Jednou jsme se mazlili s mým přítelem a on se rozhodl, že mě potěší pusou. Když jsem cítila, že to na mě už skoro jde, najednou přestal. Otevřela jsem oči, podívala se na něj a on mi dost zaraženě vysvětlil, že jsem to asi zrovna dostala. Utekla jsem na záchod a začala brečet. Když jsem se trochu uklidnila, čekal mě ještě jeden trapas – musela jsem ho poslat do obchodu pro tampóny, protože jsem s sebou samozřejmě žádné neměla.


Kamilla: Pozvracela jsem se


Máme s Domčou, mým klukem, narozky chvíli po sobě, jen on je o rok starší. Když jsem oslavila patnáctiny a blížily se jeho šestnáctiny, rozhodla jsem se, že mu jako dárek k narozeninám dám to, po čem jsme už oba dlouho toužili – naše první milování. Jenže na jeho oslavě jsem se z nervozity trochu opila. No dobře, trochu víc, protože nejsem vůbec zvyklá pít. Když jsme se tedy konečně ocitli sami v jeho pokoji, lehla jsem si na záda a chtělo se mi spát. On ale asi nic nepoznal, protože si lehl na mě a začal mě líbat a hladit. Udělalo se mi najednou hrozně zle, a jak jsem byla zpomalená, nedokázala jsem se včas dostat na záchod. Pozvracela jsem mu postel, koberec i naše rozházené oblečení. Takhle si naše poprvé nejspíš nepředstavoval.


Dafne: Zničila jsem sošku


Můj přítel je z docela bohaté rodiny, jeho máma si navíc potrpí na různá umělecká díla, která mají po celém domě. Dokonce i v koupelně mají hned vedle vany takové sousoší postav. Tedy měli. Jednou jsme se s mým drahým milovali ve vaně. Seděla jsem na rantlu a cítila, že už to na mě jde. Při orgasmu jsem pak prudce napnula nohy a vychutnávala si tu slast. Netrvala ale dlouho, protože ji přehlušila obrovská rána. Podívala jsem se tím směrem a uviděla doslova spoušť. Omylem jsem skopla to sousoší, které se rozletělo na tisíc kousků. Horko těžko jsme pak přítelově mamce vysvětlovali, jak se to stalo. Nabídla jsem se, že jí koupím novou, ale jen na mě vyštěkla, že to byl originál za několik desítek tisíc. "Naštěstí" jsme se pak celkem brzy rozešli, takže už jsem k nim domů nemusela.


Ondra: Totální břídil


Hrozně se mi líbila Julie od nás ze školy. Začal jsem ji balit, ale ona hrozně dlouho odolávala. Mohl jsem se přetrhnout, abych ji dostal. Nakonec jsme spolu začali chodit a časem mělo dojít na náš první sex. Chtěl jsem udělat dojem a připravit jí nezapomenutelný zážitek. Už jsem měl nějaké zkušenosti, takže jsem se cítil docela sebejistě. V posteli jsem pak ale totálně selhal. Byl jsem z ní tak vzrušenej, že jsem se udělal v podstatě okamžitě, co jsem se do ní dostal. Snažil jsem se to ještě zachránit, vysvětloval, že je prostě neodolatelná a takhle se mnou cloumá, a že při dalším kolem to napravím. Jenže on odmítal spolupracovat a už se mi vůbec nepostavil. Fakt jsem udělal dojem.

 

Stalo se i tobě v posteli něco nepříjemného, při vzpomínce na co se červenáš ještě teď? Piš do komentářů.3 hlasů
Vaše hodnocení