Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Stále hledáš přítele, ale zdá se, že nemůžeš narazit na nikoho volného? Poradíme ti, kde lovit.

Víme, kde ulovit skvělého kluka

Snowboarding
zdroj: Thinkstockphotos Snowboarding
aktualizováno 09.01.2017, 00:52 | 09.01.2017, 00:52 | Krasna.cz/lk

Stále hledáš přítele, ale zdá se, že nemůžeš narazit na nikoho volného? Poradíme ti, kde lovit.

Už jsi vyzkoušela skoro všechno, abys našla svého prince, máš profil na několika seznamkách, zkoušela jsi rande, které ti domluvila kamarádka, a dokonce jsi byla na několika mejdanech pro nezadané. Ale jsi pořád sama a v tuhle chvíli to vypadá, že ještě nějakou dobu budeš. Opravdu? Pokud vyrazíš na námi vytipovaná místa, tvé šance na ulovení kluka se rapidně zvýší.

Sportuj

Ano, to, že kluka snadno sbalíš při sportu, jsi už slyšela a taky jsi už byla několikrát v posilovně, ale pořád bez výsledku? Vyzkoušej extrémní sporty. Vrhni se na horolezectví, paragliding, skoč s padákem nebo zajdi na motokáry. Kluky totiž vzrušují holky, které se zajímají o tyto adrenalinové záležitosti, mají odvahu a nebojí se riskovat.

 

Horolezectví
Kluci mají radi holky, které se nebojí. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Při aktivních sportech se navíc musíš často převléknout do přiléhavých úborů. Možná si myslíš, že akorát vynikne tvůj velký zadek a tlustá stehna, ale to není pravda. Klukům se líbí ženská těla, rádi se na ně dívají a zdaleka nejsou tak kritičtí, jako jsi ty.

Tancuj

Opět to nebude tak jednoduché, rozhodně nemyslíme, abys vyrazila na diskotéku, kde akorát stojíš opřená o zeď a obklopuje tě parta kamarádek. Takhle kluka nesbalíš, protože málokterý má takovou odvahu, aby vyrazil oslovit slečnu do bandy ježibab. Ty musíš sebrat odvahu, maximálně ještě jednu kamarádku a vyrazit za exotičtějším tancem.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Oslovila jsi ho? A co dál?
Hledáš fajn kluka? Vyjdi mu naproti
Jak na kluky? Trochu jinak

Najdi si nějaké místo, které pořádá taneční večery v rytmech pro nás neobvyklých - latinskoamerických, afrických, orientu, ale pokud je libo, tak třeba i country. Nahoď sukni, rozvlň boky a tanči jako o život. Uvidíš, že si tě všimne nejeden pěkný kluk.

Udělej seznamovací večírek

Možná se ti to bude zdát jako šílený nápad, ale určitě nejsi v tvém okolí jediná, kdo je sám a chtěl by se seznámit. Spoj síly s podobně postiženými kamarádkami a kamarády a uspořádejte pořádný mejdan. Vstup bude povolen jen nezadaným, aby nikdo nepřekážel.

Jak udělat mejdan pro nezadané? Je to jednoduché. Vymysli místo a čas a pak vytipuj několik svých nezadaných přátel (třeba pět) a o večírku jim řekni. Požádej je, aby každý z nich opět pozval pět svých nezadaných přátel a každý z těch pozvaných ještě někoho pozval. To už je tolik pozvaných lidí, že se pro tebe určitě někdo najde. Všem také řekni, ať se snaží zvát kluky i holky, aby z toho nebyl dívčí čajový dýchánek.

Vyraž na cesty

Na dovolené s rodiči se těžko seznámíš, ale to možná víš. Jak to tedy udělat? Popros například rodiče, aby tě pustili s kamarádkou na jednodenní lyžařský zájezd. Ráno tě na nějakém místě nabere autobus, odveze tě na sjezdovku, tam celý den lyžuješ a odpoledne tě autobus odveze zpět. Jde o poměrně bezpečnou záležitost, takže by s tím mohli souhlasit i rodiče mladších dívek.

 

Cesta vlakem
Vlak je ideální místo k seznámení. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Máš babičku někde daleko a většinou tě za ní rodiče vozili autem? Ukecej je, abys mohla jet sama vlakem, nebo autobusem. Když budeš mít štěstí, nepojedeš jen se samými dospělými.

MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT:
Po jakých ženách muži touží? VÍME ÚPLNĚ PŘESNĚ

Zapomeň na rutinu

Máš pocit, že v tvém okolí není nikdo zajímavý a nelíbí se ti ani jedna z výše uvedených aktivit? Tak zruš stereotyp ve svém životě a začni dělat věci jinak.

 

Venčení psa
Stačí změnit trasu venčení a hned můžeš potkat nového kluka. (Foto: Thinkstockphotos)

 

A nemusí jít o žádné velké činy, stačí začít jezdit jiným autobusem, změnit trasu, po které venčíš svého psa, zajděte s kamarádkami do jiné kavárny, než normálně chodíte, navštiv jinou knihovnu... Možností je milion a všude tam se může objevit tvůj budoucí kluk.6 hlasů
Vaše hodnocení