Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Kdo maže, ten jede! Určitě jsi tohle rčení už slyšela a věř, že platí i v posteli při milostných hrátkách. Ano, tentokrát bude řeč o lubrikačním gelu, který určitě stojí za to vyzkoušet. Pojď se tedy o této vychytávce dozvědět něco víc.

Vše, co jsi chtěla vědět o lubrikačním gelu

Pár v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Pár v posteli
aktualizováno 18.11.2017, 00:39 | 18.11.2017, 00:39 | Krásná.cz/křž

Kdo maže, ten jede! Určitě jsi tohle rčení už slyšela a věř, že platí i v posteli při milostných hrátkách. Ano, tentokrát bude řeč o lubrikačním gelu, který určitě stojí za to vyzkoušet. Pojď se tedy o této vychytávce dozvědět něco víc.

Hodně lidí žije stále v domnění, že lubrikační gely jsou záležitostí jen homosexuálních párů a tvrdších sexuálních praktik. A to je obrovská chyba! Lubrikant může vylepšit sexuální život opravdu každému. V USA používá lubrikační gely kromě čtyřprocentní menšiny také obrovská část mužské populace. Většina amerických mužů má totiž obřízku a bez lubrikačního gelu by si sex ani masturbaci moc neužili.

 

Jenže promazat musíme i v jiných případech. Při análním sexu je lubrikant naprostou nezbytností, protože anální otvor se na rozdíl od vaginy a penisu neumí sám zvlhčovat. Takže bez použití lubrikantu by sis mohla přivodit nepříjemné a nebezpečné zranění. Zvlhčovat by se měly také veškeré erotické pomůcky, usnadníš tak jejich zavádění a celkový průběh dráždění.

 

Gel můžeš vyzkoušet i při běžné masturbaci rukou, celý průběh tvojí vlastní show dostane nevídaný rozměr. A poslední možnost použití je při klasickém sexu. Pokud máš problémy s dostatečným zvlhčením, nedělej si starosti. Tento problém může mít hned několik příčin. Ať je to stres, užívání nějakých léků, únava, nedostatečné vzrušení nebo naopak už hodně dlouhé trvání vašich milostných hrátek, lubrikační gel ti vždy pomůže. Vyzkoušet ho můžete taky jen tak pro zpestření vašeho milování, uvidíš, že se vám to oběma bude líbit. A pozor, má tvůj miláček problémy s kondomem a tvrdí, že to s ním není ono? Zkuste aplikovat gel přímo na kondom, možná se mu to takhle bude líbit mnohem víc. :-)

 

 

Co je to vlastně lubrikační gel?


Lubrikant je polotuhá látka, která po rozetření vytváří tenký film sloužící k snižování tření pokožky. Na trhu je několik typů, které se liší podle základního složení. Nejčastěji používané jsou však ty na vodní a silikonové bázi.
Lubrikační gel na vodní bázi


Lubrikant na vodní bázi je hustší roztok a většinou je ve formě krémů nebo polotekutých emulzí. Slouží čistě pro zvlhčení sliznic a pokožky. Je levný a na trhu je velký výběr nejrůznějších druhů, například podle chutě a vůně. K dostání jsou také hřejivé, které lepé prokrví intimní partie a napomáhají tak k snadnějšímu dosažení orgasmu. Nebo naopak chladivé, ty se postarají o delší průběh milování, jelikož orgasmus oddalují. Jejich obrovskou nevýhodou je vysychání, proto vždy musíš použít více lubrikačního gelu, nejlépe několikrát v průběhu celého aktu. Při delších hrátkách má totiž tendenci houstnout a drhnout, proto se musí doplňovat stále nový. Někdy se může i mírně lepit a žmolkovatět.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Proč tě bolí sex?
Příjemný anální sex: jde to vůbec?
Jeho tajný bod G

 

Lubrikační gel na silikonové bázi


Myslím, že mnohem lepší variantou jsou lubrikanty silikonové. Vzali si to nejlepší z olejových (méně používané) a vodních gelů, a díky tomu vzešlo opravdu dokonalé složení. Silikonové gely jsou sice dražší než ty na vodní bázi, ale na rozdíl od nich nelepí a nezasychají. Takže vám s miláčkem bude stačit opravdu malé množství, abyste si sex opravdu užili. Navíc díky silikonům, které se do pokožky postupně vstřebávají, zůstane pokožka sametově hebká i dlouhou dobu po použití. Proč tedy nevyzkoušet i vzrušující masáž? Co se týče složení, silikonový gel neobsahuje žádné konzervační látky, je hypoalergenní a neucpává póry. Jak už jsem psala, investice je o něco větší, ale díky tomu, že stačí opravdu malé množství, vydrží vám balení opravdu dlouho.

 

Lubrikační gel
(Foto: Archiv firem)

 

Kde lubrikační gel koupit?


Rozhodla ses lubrikační gel vyzkoušet? Tak to je dobře, určitě se nemáš za co stydět. Na výběr těchto vychytávek se můžeš kouknout na internetu. Například v e-lekárnách, kde si ho můžeš objednat jednoduše až do domu. Ty základní najdeš také v lékárnách, drogeriích a supermarketech, většinou tam, kde jsou k dostání kondomy. Pokud jsi však labužník (a už ti bylo osmnáct), zkus navštívit sexshop, kde je k výběru opravdu hoooodně druhů s nejrůznějšími vlastnostmi. Tam si vybere určitě každý. Pro stydlivé holky je i několik on-line sexshopů, kde můžeš svůj nákup uskutečnit zcela anonymně.

 

Tak hodně štěstí a nezapomeň - kdo maže, ten jede!9 hlasů
Vaše hodnocení