Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Stále nevíš, co vhodného pořídit svému miláčkovi k Valentýnu? Poradíme ti levné a úžasné dárečky!

Vyrob mu dárek k Valentýnu

aktualizováno 11.02.2012, 00:00 | 11.02.2012, 00:00 | tej

Stále nevíš, co vhodného pořídit svému miláčkovi k Valentýnu? Poradíme ti levné a úžasné dárečky!

V peněžence najdeš sotva pár drobáků a Valentýn za dveřmi. Co si teď počít? Na skvělý dáreček, ze kterého bude mít radost, nemusíš šetřit celý rok. Bohatě ti postačí pár korun, dobrý nápad a trochu kreativnosti. Jak na to?

 

 

Přáníčko

 

Ke každému svátku patří neodmyslitelně přáníčko. Proč kupovat předražené, když je daleko lepší vlastní tvorba? Vyrob mu originální zamilované psaníčko, které jistě ocení. V podstatě ti stačí jen trochu barevného papíru a kreativnost. Přáníčka můžeš dle libosti ozdobit stuhou, kamínky, peříčky nebo klidně barevnými bonbónky. Jakýkoliv nápad je vítán a výsledek je úžasný.

 

Krabička

 

Máš nějaký dáreček, ale nevíš, jak vhodně ho zabalit? Proč utrácet za speciální balící papír, když si můžeš vytvořit originální balení sama doma? Pořiď si kousek nějakého pěkného papíru, stuhu, lepidlo a nůžky. Můžeš si vyrobit krásnou krabičku, kornoutek nebo klidně i košíček. Zdobení je stejné, jako u přáníčka. Pokud máš krabičku vyšší než je samotný dárek, zkus ho vystlat vánoční dekorací (provázky, které se hází na stromeček, řetězy apod.). Samozřejmě sáhni po červené.

 

 

Jaký dárek vybrat?

 

Nemusíš vůbec vybírat extra drahé dárky, od toho tento svátek přeci není. Stačí maličkost, která mu ukáže, jak moc ti na něm záleží a zároveň ho potěší. Má rád sladké? Kup mu krabičku plnou čokolády. Dáreček by měl něco symbolizovat. Pokud jste se seznámili třeba v zoo u tučňáků, kup mu jako vzpomínku plyšového tučňáka. Zamysli se nad vaším vztahem a vymysli něco, co ho připomíná. Rád se dívá na kreslené seriály? Pořiď mu třeba seriálovou postavičku. Miluje auta? Kup mu angličáka. Možností je opravdu nepřeberně a záleží jen na tobě, pro kterou se rozhodneš.

 

Dort

 

Máš zručné ruce? Co mu takhle upéct domácí dort? Stačí ti k tomu forma ve tvaru srdce a nějaký chutný recept. Nechce se ti s ním péct? Dortový korpus koupíš již hotový, vyřízni ho do tvaru srdce, namaž nějakým chutným krémem, přilož druhý korpus a ozdob. Na zdobení můžeš použít třeba čokoládovou polevu, nebo marcipán. Nějaký vhodný zamilovaný text také není na škodu.

 

 

Valentýnský večer

 

Pokud jste se rozhodli, že si nic kupovat nebudete, neznamená to, že ho nemůžete společně oslavit, ne? Pozvi ho k sobě domů, uvař něco dobrého, oblékni si sexy obleček, zapal svíčky, pusť hudbu a připrav mu noc plnou zamilované romantiky, která může (i nemusí) skončit krásným sexem. Splň mu třeba nějaký tajný sen. Udělej mu striptýz, podívejte se na váš oblíbený film. Co si jen budete přát.
 5 hlasů
Vaše hodnocení