Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Těchto pět znaků odhalí, že váš partner není ten pravý.

Zažíváte ve vztahu těchto 5 věcí? Pak byste se měli okamžitě rozejít

Rozchod
zdroj: Thinkstockphotos Rozchod
aktualizováno 05.07.2017, 00:04 | 05.07.2017, 00:04 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Těchto pět znaků odhalí, že váš partner není ten pravý.

Mnozí z nás jsou ochotni udržovat destruktivní vztah při životě jen z určité pohodlnosti. Ze zvyku. Nebo jednoduše ze strachu, že zůstanou sami. Odborník na vztahy Mathew Hussey vám nyní vše objasní.

 

Pokud i vy máte pocit, že ve vašem vztahu nefunguje všechno tak, jak by mělo, možná vám pomůže těchto pár rad.


Rozdílný pohled na svět

 

Máte dobrodružnou duši? Ráda objevujete a cestujete, ale na takovém životním stylu se neumíte s partnerem shodnout? On totiž nesdílí vaše nadšení. Na dovolenou nikam nechce jet, a pokud se nakonec odhodlá, stojí vás to hodně přesvědčování. Nejraději by seděl doma a díval s vámi na oblíbený seriál nebo fotbalový zápas. Tyto neshody se zpočátku mohou zdát řešitelné. Vždyť přece na výlety můžete cestovat s přítelkyněmi. Nebo dokonce samy. Ale vězte, že postupem času bude právě toto jeden z faktorů, který vám vztah může snadno zničit. Pokud vy milujete nové věci a on se raději drží těch starých, vyjasněte si to včas. Pak to bude bolestnější a vy se dostanete do nekonečného boje.

 

Anketa
Jsi spokojená s partnerem, kterého teď máš?
 

 

Stále je u vás

 

Muž, který ženu ani na chvíli neopustí a stále se drží v její společnosti, může zpočátku vypadat romanticky. Ale po čase se z toho snadno vyklube katastrofa. Pokud nemá vlastní zájmy či přátele, se kterými by trávil čas, dávejte si pozor. I vy přece potřebujete prostor na své koníčky a svůj život. Neměli byste se omezovat. Vztah, ve kterém jsou partneři na sobě příliš závislí, škodí.

 

 

Nemá dostatek motivace

 

Lenost není vlastnost, kterou byste na partnerovi dokázala lety změnit. Mathew na to důrazně upozorňuje. Když je to něco, co vám na něm vadí, dobře si zvažte, zda vám ten vztah stojí za to. Pokud vy máte ambice, posouváte se dál a on stojí na místě, postupem času se rozdíl mezi vámi bude prohlubovat. A nezmění ho ani to, pokud najednou začne chodit do posilovny nebo si najde lepší práci. Pokud se nedokáže motivovat sám, není to dobrý znak. Stejná chuť do života je základ. Nemůžete být přece pro partnera bezplatným životním koučem.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co s kámoškou po rozchodu
Rozchoď rozchod: S našimi tipy to zvládneš!
20 znamení, že rozchod je na spadnutí

 

Má silácké řeči

 

Odhodlaně vám tvrdí, že ještě nikdy nikoho tak velmi nemiloval, a že by pro vás udělal cokoliv? Romantické. Ale pokud slova nedokazují činy, jsou marné. Pokud se o vás nepostará, když se cítíte špatně a nezajímá se, jak se cítíte, tak potom je buď sobecký nebo je to lhář. A ani jedno z toho není dobré.

 

Vášeň mezi vámi je jen fajn

 

Je to milý muž. Má stabilní práci, dobrou rodinu i přátele. I ho máte ráda. Jen vás tolik nepřitahuje. Pokud byste vašeho partnera popsala takto, není ten pravý. Je úžasné, že jste našla muže, se kterým si rozumíte. Určitě je to dobrý člověk, ale to stačí na to, abyste byli přátelé. Mathew tedy radí, abyste se nebála hledat dál. Chemii totiž svépomocí nevylepšíte. Takže to ukončete a najděte si muže, ze kterého se vám podlomí kolena.
Jen když uzavřete nefungující vztah, otevřete si dveře na něco lepšího.3 hlasů
Vaše hodnocení