Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Když jsem se před pár dny líčila, napadlo mě, že bych to mohla nafotit.

Můj rychlý denní makeup

3
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 3
aktualizováno 16.10.2016, 00:00 | 16.10.2016, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Když jsem se před pár dny líčila, napadlo mě, že bych to mohla nafotit.

Není to žádné extra líčení, ale chci ti ukázat takový svůj denní makeup a hlavně produkty, které používám. Používám je vždycky, když jdu do školy, nebo třeba do kina s mamkou, kam jsem šla zrovna ten den. A možná tě to inspiruje k tomu, jaká "malovátka" na lehký look použít :).

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Vždycky chci nejdřív sjednotit pleť a aspoň trochu zamaskovat kruhy pod očima, kterých se teda bohužel asi nikdy nezbavím. Dál použiju korektor na nedokonalosti a celý obličej zapudruju transparentním pudrem od Catrice. Ten určitě doporučuju, protože je asi za stovku a krásně zmatní obličej! A potom už jen trochu vykonturuju obličej abych měla aspoň nějaké rysy. Dál přijde na řadu tvářenka a trocha rozjasňovače a pleť je hotová.

6
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Poslední dobou používám na obočí barevnou řasenku, protože to mám hotový asi za minutu. Když ale chci aby moje obočí vypadalo víc upraveně, tak ho dovyplním třeba stíny. Když už jsem u těch stínů, tak teď je moje nejoblíbenější paletka tahle od Essence z jejich limitky, na které se podílely blogerky. Nejvíc používám světle hnědý stín, který dám na celé víčko a je to :).

5
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co dokáže make-up? GALERIE 30 neuvěřitelných PROMĚN

13 beauty triků, se kterými se tvůj make-up už pokaždé na 100 % povede

Moc tmavý make-up? Vylepši ho!

Nakonec rychle
natočím řasy, udělám linky, řasenku a můžu vyrazit. Dřív jsem používala gelové linky, ale od té doby co používám linky ve fixe mi je trvá namalovat jen pár minut. Často dělám jen hodně tenkou linku okolo řas, ale tentokrát jsem jí udělala trochu výraznější.

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Před odchodem do kina jsem si teda ještě vyfoukala a vyžehlila vlasy. A na co jsme s mamkou vlastně šly? Na film Dítě Bridget Jones a jestli přemýšlíš o tom, jestli stojí za to to vidět - rozhodně! Byl to super film a určitě doporučuju :)

Jak dlouho ti trvá klasický daily make-up?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •