Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každá z nás to miluje. Chození po obchodních domech s rukama plnýma tašek, ta vůně nového oblečení...

Jak nakupovat bez zbytečného utrácení?

Shopping
zdroj: Thinkstockphotos Shopping
aktualizováno 19.08.2013, 00:00 | 19.08.2013, 00:00 | Karolína Lachmanová/Krasna.cz

Každá z nás to miluje. Chození po obchodních domech s rukama plnýma tašek, ta vůně nového oblečení...

Bohužel, už druhý den bychom nejraději vyrazily na nákupy znovu. Přestože nakupujeme pořád, znám spoustu holek, co nakupovat neumí. Koupí si první věc, co se jim libí, ať to stojí, co to stojí, a pak toho litují.

Takže, jak se naučit nakupovat.

Nejdřív projdi všechny obchody, než se rozhodneš, co si koupíš. Proč? Neříkej, že se ti nikdy nestalo, že sis něco koupila hned v prvním obchodě a ve třetím už jsi toho hrozně litovala. Takhle tomu předejdeš.

I když se ti něco hrozně líbí a myslíš si, že bez toho nemůžeš žít, hned to nekupuj. Zamysli se, zda k tomu máš co nosit a jestli to náhodou nenajdeš příští měsíc ve slevě o polovinu levnější. Mám ve skříni plnou řádku věcí, co jsem si koupila, protože jsem je prostě hrozně nutně potřebovala a pak jsem je měla jednou na sobě a dodnes lituju, že jsem si je vůbec pořídila.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Na co pozor při nakupování z asijských e-shopů
Nakupování na zahraničních webech. JAK NA TO

Tak to bylo pro začátek. Připravila jsem si pro vás mých pár kousků oblečení, abych vám ukázala, jak je výhodné si počkat na slevičky.

 

Výhodné nákupy - 1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Bundička (New Yorker, původní cena - 500 Kč, ve slevě - 250 Kč), tričko (New Yorker, původní cena - 379 Kč, ve slevě - 129 Kč), psaníčko (Gate, původní cena - 300 Kč, ve slevě - 150 Kč).

 

Výhodné nákupy - 3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Kabelka (HM, původní cena - 1000 Kč, ve slevě - 500 Kč), bundička (New Yorker, původní cena - 1290 Kč, ve slevě - 500 Kč), kalhoty (Terranova, původní cena - 500 Kč, ve slevě - 250 Kč), baleríny (Gate, původní cena - 120 Kč).

 

Výhodné nákupy - 2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Sukně (HM, původní cena - 400 Kč, ve slevě - 250 Kč), boty na klínku (Tally Weill, původní cena - 600 Kč, po slevě - 250 Kč), růžová podprsenka (Terranova, původní cena - 150 Kč).15 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •