Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Podzim čím dál intenzivněji klepe na dveře a hlásí příchod nepopulárních chladných dnů, ovšem také spoustu nových módních možností – je nejvyšší čas je prozkoumat a zpříjemnit si toto ponuré období!

4 tipy jak docílit bezchybného looku

kabáty a bundy5
zdroj: Thinkstockphotos kabáty a bundy5
aktualizováno 08.11.2016, 00:00 | 08.11.2016, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Podzim čím dál intenzivněji klepe na dveře a hlásí příchod nepopulárních chladných dnů, ovšem také spoustu nových módních možností – je nejvyšší čas je prozkoumat a zpříjemnit si toto ponuré období!

Poznej 4 skvělé způsoby, jak docílit bezchybného podzimního looku, nepřestávej číst.


Tmavé odstíny rtěnek

 

Podzimní outfity se nejčastěji skládají z béžových tónů, a právě ty dokážou nejlépe doplnit vínové a borůvkové odstíny rtěnek. Jedná se o dva kontrastní protiklady, které si ovšem náramně a hlavně stylově sednou.

 

 

Vlnité vlasy

 

Nevím, zda je tomu tak pouze u mě, ale k podzimním outfitům se mi moc líbí vlnité vlasy. Evokují ve mně tu správnou podzimní náladu a já se cítím lépe.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Sukně na podzim a v zimě? Proč ne?
Co za trendy pofrčí tento podzim?
Jaké boty by vám neměly chybět (nejen na podzim) v botníku


Klobouky

 

Klobouk nikdy nevyjde z módy, dotváří styl a je jako tečka za větou… Tak bych asi specifikovala, co cítím ke kloboukům. Možností kombinací je nespočet, skvělou volbou je například kombinace s elegantním kabátkem, kožešinkou nebo také s křivákem, pokud se dodrží jistý minimalistický základ outfitu.

 


Čepice beanies

 

Opět se zastavím u pokrývky hlavy, tentokrát avšak úplně odlišného stylu. Velkou předností těchto čepic je praktičnost, ale také bezkonkurenční stylovost. Čepice bez problému seženeš např. v New Yorkeru, Bershce, Zaře a v Tally Weijl. S čím je kombinovat? Se špetkou vkusu se hodí naprosto ke všemu.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •