Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Znám geniální kosmetické tipy, nedávno jsem však zjistila, že nejsou příliš známé, a to je načase změnit – začni je využívat také ty!

5 geniálních kosmetických tipů, které zaberou méně než minutu

kosmetika
zdroj: Thinkstockphotos kosmetika
aktualizováno 19.11.2016, 00:00 | 19.11.2016, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Znám geniální kosmetické tipy, nedávno jsem však zjistila, že nejsou příliš známé, a to je načase změnit – začni je využívat také ty!

Plnější řasy za pět sekund

 

Toužíš po plnějších řasách? Vezmi do ruky tmavý stín a mezi malými mezerami řas dokresli tečky. Done!


Vytvoření matné rtěnky v okamžiku

 

Zatoužila jsi po Kylie matných rtěnkách, ale ve své sbírce nemáš nic podobného? Nezoufej, na rty nanes nejprve klasickou rtěnku, poté si výhledni ve svém kosmetickém kufříku podobný odstín stínu a přetři jím rty. Tadáá, hotovo!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak na téměř nesmrtelnou kosmetiku?
Co je přírodní kosmetika?
Kdy může kosmetika uškodit?


Snadné nalepení umělých řas

 

Bojuješ s aplikací umělých řas? Doporučuji proužek řas nastříhat na 2-3 sekce a postupně jej lepit vedle sebe. Je to tak mnohem jednoduší!


Ostré hrany stínů

 

Nemluvím o špatně rozetřených stínech… brrr. Nýbrž pouze o hraně ležící mezi vnějším koutkem oka a koncem obočí. Při stínování na kraj svého oka umísti lepicí pásku, po jejím vyjmutí tě čekají super ostré hrany.


Hrubší obočí

 

Nemáš ideální tvar obočí? Dokreslení může být snazší a přirozenější, než sis doposud myslela. Nad a pod své přirozené obočí nakresli linky, které poté vyplň. Aby výsledek byl skutečně dokonalý, okraje nově vytvořeného obočí projeď korektorem.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •