Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vytvoření obdivuhodného makeupu je bezpochybnosti o šikovnosti a cviku, je tu však také jistá tajná zbraň, která se schovává za téměř všemi dokonalými makeup looky – kvalitní štětce!

Co stojí za make-up lookem jako od profíka?

štětce
zdroj: Thinkstockphotos štětce
aktualizováno 31.01.2017, 00:00 | 31.01.2017, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Vytvoření obdivuhodného makeupu je bezpochybnosti o šikovnosti a cviku, je tu však také jistá tajná zbraň, která se schovává za téměř všemi dokonalými makeup looky – kvalitní štětce!

Těchto pomocníků je na trhu nepřeberné množství, ale jen některé z nich stojí bezesporu za pořízení, a právě proto přináším seznam top štětců.


Štětec na pudr

 

Houbičky na pudr jsou nehygienické a nanášejí zbytečně velké množství pudru. Ideální pro dokončení dokonalého make-upu jsou měkké a husté štětce, které obličej pouze jemně popráší. Štětec značky EcoTools jsem vybrala na základě osobní zkušenosti, ale také z důvodů šetrného přístupu k přírodě.

 

Kulatý štětec na stíny

 

Kulatý štětec na stíny je základ, dokáže toho mnoho – nanášení, stínovaní i velmi důležité blendování. Já osobně typů štětců na vytváření stínů používám mnoho, na jednodušší kouřovky mi však vždy postačí i jediný od Makeup Revolution.


Kabuki štetec na makeup

 

Kabuki štětce jsou velmi husté a mají rovně střižené chlupy do kulata. Nanášení je díky těmto vlastnostem velmi rychle a konečný efekt excelentní. Osobně jsem se zamilovala do štětce od da Vinci Classic a už se bez něj neobejdu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jaká je základní výbava kosmetických štětců?
Kosmetické štětce a vše kolem nich
Jaké štětce potřebuješ k líčení očí


Štětec na obočí

 

Zahoď tužku na obočí a věnuj více času i financí do nejdůležitější části obličeje – vyplatí se to. Líčení obočí stíny vyžaduje kvalitní štěteček nejlépe i s druhou stranou na pročesání. Pro začátečníky jsou i vhodné šablony, které za nás definuji správný tvar obočí. Vyzkoušej Artdeco nebo Makeup Revolution.


Šikmý štětec na oční linky/stíny

 

Tento štětec nevyužije asi každá z nás, já si však bez něj nedokážu představit žádný svůj makeup look! Preferuji líčení očních linek stíny, působí to jemněji a je to daleko snazší. Štětcem Diva & Nice Cosmetics Accessories tvořím především horní prodlouženou (tzv. kočičí) linku. Gelové linky se dají tímto štětcem vytvořit také kouzelné.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •