Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Chceš zaujmout při každém mrknutí? Vyzkoušej umělé řasy, které dokážou snadno a rychle přeměnit make-up na nezapomenutelný. Prozradím ti více!

Jak nalepit umělé řasy?

rasy
zdroj: Archiv blogerky rasy
aktualizováno 22.12.2016, 00:00 | 22.12.2016, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Chceš zaujmout při každém mrknutí? Vyzkoušej umělé řasy, které dokážou snadno a rychle přeměnit make-up na nezapomenutelný. Prozradím ti více!

Na výběr jsou dva typy umělých řas – plný oblouk a jednotlivé trsy. Jednotlivé trsy se obtížněji aplikují, ale vypadají přirozeněji.

 

Při výběru se zaměř i na kvalitu. Levné umělé řasy vypadají spíše směšně a lepidlo může způsobit problémy jako je štípání či alergické reakce. Proto používej lepidla, která koupíš zvlášť v drogeriích, než ta, která byla přibalena k řasám.


Postup při aplikování:
 

1. Před nalepením vyzkoušej řasy nasucho, zda nejsou příliš dlouhé, případně řasy zastřihni u vnějšího konce.
 

2. Poté nakresli na horní víčko linku. Tento krok je velmi důležitý, neboť zakryje mezeru mezi umělými a přírodními řasami.
 

3. Na kraj umělých řas nanes pomocí vatové tyčinky či pomerančového dřívka lepidlo. Řasy hned nelep, počkej zhruba minutu, než lepidlo zaschne.
 

4. Lepidlo hned nebude držet, proto na řasy chvíli tlač.
 

5. Nakonec použij řasenku, aby se řasy sjednotily.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak na krásné oddělené řasy?
Jak na umělé řasy? Základem je vybrat správný typ!
Nauč se nosit umělé řasy

 

Sundání:

 

Umělé řasy nejsou rozhodně na jedno použití, základem je ale správné sundání. Od vnějšího koutku řasy přichytni pinzetou a pomalu tahej. Zbytky lepidla odstraníš pomocí olivového oleje a ubrousku.
 

Permanentní prodloužení řas:
 

Nejsi spokojená se svými řasy a nejraději bys nosila umělé každý den? Pak bude pro tebe ideální metoda permanentního prodloužení řas. Cena se pohybuje od 1 200 Kč, doplňování je zpravidla levnější. Řasy vydrží 3 až 5 týdnů, záleží na životním cyklu tvých řas.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •