Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dnes zhodnotím diskutovaný nový makeup Dermacol Noblesse Fusion společně s oceněným transparentním pudrem taktéž od Dermacol – jak asi dopadnou?

Jaká je doopravdy diskutovaná novinka v drogerii?

dermacol - 1
zdroj: Archiv blogerky dermacol - 1
aktualizováno 26.07.2017, 00:00 | 26.07.2017, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Dnes zhodnotím diskutovaný nový makeup Dermacol Noblesse Fusion společně s oceněným transparentním pudrem taktéž od Dermacol – jak asi dopadnou?

Tekutý makeup Dermacol Noblesse Fusion

 

- Typ pokožky: Pro všechny typy pleti
- Benefity: Avokádový olej, vitamin E, OF 10
- Krycí schopnost: Střední

 

Co sliboval?

 

Zmatňující make-up barevně sjednocuje a retušuje nedokonalosti tvé pleti. Je velice lehký díky své tekuté textuře, která se pohodlně nanáší kapátkovým aplikátorem. Pleti dodává sametový, bezchybný vzhled a hebkost, která vydrží po celý den.

 

dermacol - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Co dodržel?

 

Makeup je k dostání ve čtyřech odstínech, což není moc, na druhou stranu se barvičky velmi dobře přizpůsobují tónu pleti. Není to tedy žádnou překážkou. Mám odstín Nude a Sand, první odstín je příjemně bledý, druhý už poměrně tmavý. Textura je tak lehká a přímo hladí pleť! Konzistence značně vodová. Makeup je hydratační a výdrž, nejspíše právě kvůli této vlastnosti, slabší. Je nutné však říct, že poslední dobou mám sklony k mastnější pleti. Krycí schopnost popisují jako střední až vyšší, pleť skutečně jakoby vyretušuje a zároveň přepudruje. Strašně moc se mi líbí balení s kapátkem a také vůně – dokonalost. Cena 429,- Kč.

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jaké novinky nám přináší Dermacol?
Dermacol Make-up cover set
Seznam se s mými dvěma oblíbenci od Dermacolu!

 

dermacol - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Transparentní fixační pudr Invisible

 

- Typ pokožky: Pro všechny typy pleti
- Benefity: Hypoalergenní, bez parfemace, dotekuodolný
- Krycí schopnost: Transparentní, nezmění barvu vašeho make-upu
- Ocenění: Asociace vizážistů a stylistů ČR zvolila tento produkt výrobkem roku 2007

 

Co sliboval?

 

Lehký transparentní pudr s obsahem vzácných pigmentů pro dosažení sametového vzhledu pleti zafixuje make-up a zabraňuje vzniku mastného pocitu během dne. Pleť po nanesení působí pěstěnějším dojmem a make-up je chráněn proti doteku. Součástí každého pudru je labutěnka pro jednoduchou a rychlou aplikaci.

 

dermacol - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

Co dodržel?

 

Co říct, ocenění asociace vizážistů a stylistů toho prozradí mnoho. Zmatnění pleti pudr zvládá bravurně! Matný efekt zůstává opravdu dlouho a fixace je taktéž slušná. Musím pochválit to, že není vůbec prášivý. Pudr je k dostání ve dvou odstínech, není to tedy jeden z transparentních pudrů, který je bílý a v konečném důsledku zesvětluje barvu makeupu. Odstín, který vlastním (Light) je béžový. Součástí balení je dokonalá labutěnka, která výrazně zlepšuje dojem z líčení. Cena transparentního pudru Dermacol Invisible je 210,- Kč.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •