Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Už jsi zaznamenala, že aktuálním trendem jsou šedivé vlasy? Právě ty už rozhodně nejsou ostudou, naopak se jedná o obrovský hit pro rok 2016, který oslovil plno mladých dívek. Troufneš si také?

Mládí přijímá šedé vlasy!

sede vlasy
zdroj: Archiv blogerky sede vlasy
aktualizováno 29.10.2016, 00:00 | 29.10.2016, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Už jsi zaznamenala, že aktuálním trendem jsou šedivé vlasy? Právě ty už rozhodně nejsou ostudou, naopak se jedná o obrovský hit pro rok 2016, který oslovil plno mladých dívek. Troufneš si také?

Dívky, které se barví na šedo, nemají společně jen ji, ale také to, že miluji trendy a rády přitahují pozornost. Chceš být také součástí tohoto "boomu"? Čti dál!

 

Jak to začalo?


Nejspíše za to vše, může přehlídka Jeana Paula Gaultiera na pařížském týdnu módy, kde se modelky objevily právě se šedými vlasy. Padly slova, že je potřeba podporovat přirozenost a pustit do módního světa i starší krásky.

 

Nicméně experimenty se šedou barvou vlasů se v menší míře objevily už v roce 2011 a spousta celebrit tuto barvu vyzkoušela i před tímto aktuálním "boomem". Jedná se o Kelly Osbourne, Lady Gagu, Taylor Momsen a mnoho dalších…

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Domácí masky pro krásné vlasy
Padají ti vlasy? Víme, co nejíst
6 božských účesů, které zamaskují mastné vlasy

 

Make-up


Pokud si k nové barvě vlasů pořídíš růžovou, oranžovou, bordo či fialovou rtěnku, chybu rozhodně neuděláš. Tyto rtěnky dokážou dodat k šedinám říz.

 

sede vlasy
(Foto: Archiv blogerky)

 


Ombré


I když ombre svou největší slávu má už za sebou, kombinace černých a šedých vlasů vypadá tak skvěle, že v této kombinaci prožívá svůj "comeback". V tomto případě doporučujo silnější make-up.


Oblečení


K šedým vlasům rozhodně nejlépe vypadá elegantní styl. Pokud doposud nemáš vínové a bílé kousky v šatníku, je přímo nutností jejich pořízení, budeš vypadat skvěle!

 

A co já?

 

Platinovou blond jsem měla zhruba 3 roky. Vlasy jsem si odbarvovala zesvětlovačem od Syoss, ten mi je vždy odbarvil krásně a společně se Silver šamponem jsem dokázala vytvořit opravdu slušnou platinu. V lednu jsem si na hlavu dala po dlouhé době něco jiného, a to Loreal Casting 1010. Šlo o blond, která neměla chytnout vůbec do šeda, ovšem chytla. Nejprve jsem byla zklamaná, ale později se mi tento šedavý nádech hodně zalíbil. Přeliv nic nevydržel, a tak jsem přešla na Loreal Prodigy 9.1. Šlo o popelavou blond, která mi chytla krásně. Abych šedý look dokončila, použila jsem Silver šampon. Vím, že mě tohle časem přestane bavit a odložím Silver šampon, ale zatím jsem spokojená.

 

sede vlasy
(Foto: Archiv blogerky)

 

Vlasy na fotkách působí docela tmavě šedě, ve skutečnosti jde spíše o světlou šedou. Platinový základ je zkrátka znát.

 

Ať si o tomto trendu myslíš cokoliv, je fér uznat, že mnohým mladým dívkám skutečně sluší.1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •