Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Vytratila se z tvých zubů bělost? Představím ti jejich nové přátele… výborné přátele!

Nejúčinnější způsoby bělení zubů matky přírody

Bílé zuby
zdroj: Thinkstockphotos Bílé zuby
aktualizováno 15.01.2017, 00:00 | 15.01.2017, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Vytratila se z tvých zubů bělost? Představím ti jejich nové přátele… výborné přátele!

Jedlá soda


Jedlá soda patří k nejúčinnějším přírodním přípravkům. Zuby jsou bělejší už po prvním použití, faktem je, že někteří odbornici ji nedoporučují, další tvrdí, že je neškodná. Tuto možnost bys teda měla volit s ohledem na kvalitu tvé skloviny. Pokud se rozhodneš zuby čistit jedlou sodou, vynechej pastu, v tomto případě by mohl být abrazivní účinek příliš silný. S jedlou sodou si můžeš zuby čistit každý den.


Citrón


Pokud tě trápí skvrny na zubech, citron bude pro tebe ideální prostředek k jejich odstranění. Je známý taký pro svůj obsah vitamínu C, který dokáže jak posílit imunitu, tak odstranit zubní kámen a uzdravit dásně. Zuby můžeš buď opláchnout citronovou šťávou či ji smíchat s jedlou sodou. Ovšem pozor, citron patří k agresivnějším přírodním způsobům bělení, proto je třeba ústa hned po bělení důkladně vypláchnout vodou. Taktéž není vhodný pro častější užívání.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

5 rad pro krásné zuby a úsměv
Domácí triky pro bílé zuby
Štvou tě žluté zuby? Tyhle potraviny je mají na svědomí


Jablečný ocet


Jablečný ocet je velmi účinný a perfektně odstraňuje skvrny z kávy či nikotinu. Výsledky se dostavují po měsíci každodenního čistění, říká se však, že výsledky jsou podobné k těm profesionálním. Je opět důležité zuby po bělení důkladně opláchnout vodou a je vhodné používat pastu bez fluoridu. Věnuj také pozornost tomu, jaktvé zuby na ocet reagují.


Kokosový olej


Kokosový olej zuby nejen bělí, ale také tlumí záněty dásní, neboť je dezinfekční. Můžeš nanést ztuhlý olej na kartáček nebo si proplachovat ústa tekutým kokosovým olejem a to po dobu 5 až 20 minut.


Banánová slupka a jahody


Nevyhazuj slupku od banánu hned, jak dojíš, je totiž skvělým pomocníkem, který ti pomůže k bělejšímu úsměvu. Minerály ze slupky jako je draslík, hořčík a mangan se absorbují do tvých zubů a vybělí je. Podobnou sílu mají jahody, stačí je rozmačkat a smíchat s jedlou sodou. Čistění je třeba opakovat každý den.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •